Diagnostika

Konsultācija un pacienta apskate ir svarīgi etapi, jo tieši šajā laikā tiek pieņemts lēmums par taktiku, sastādīta estētisko trūkumu koriģēšanas programma. Uzklausīt pacientu un izskaidrot estētiskās medicīnas iespējas katrā konkrētā gadījumā – ārsta kosmetologa galvenais uzdevums pirmās konsultācijas laikā.


Kontūrplastika

Kontūrplastika ir grumbu likvidēšanas un sejas kontūras korekcijas injekciju metode.
Mūsdienās kontūrplastika ir sasniegusi tādu līmeni, ka ļauj speciālistiem burtiski izveidot vēlamo sejas ovālu – radīt augstus vaigu kaulus, ideāli gludu pāreju no deguna – lūpu un deguna – asaru zonas pie vaigiem, pievilcīgas izteiksmīgas lūpas, precīzi iezīmētu zodu.


Botulīna injekcijas / BOTOX

A tipa botulīntoksīns – tā ir viela, kas samazina muskuļu saraušanos, bloķējot nervu impulsa padevi tiem (miorelaksācijas efekts).

A tipa botulīntoksīna darbības princips ir tā atslābinošais efekts uz muskuļiem. Procedūras mērķis ir muskuļu tonusa samazināšana uz pieres un uzacu zonā, lai likvidētu kā horizontālās, tā arī vertikālās grumbas, kas parādās šo muskuļu saraušanās rezultātā. Tas ļauj izlīdzināt seju, panākot atjaunināšanas efektu, atslābinot mīmiskos muskuļus.

Lai kārtīgāk saprastu A tipa botulīntoksīna iedarbību, jāzina, ka uzacu stāvokli regulē uzacis paceļošo (pieres muskulis) muskuļu darbība un to muskuļu darbība, kas nolaiž uzacis (muskuļi, kas atrodas pie uzacīm).


Kolagēna atjaunināšana NITHYA

Gadiem ritot, pazeminās kolagēna izstrāde ādā, tādēļ tā sāk zaudēt vingrumu un veselīgo krāsu. Tas viss izraisa dziļu grumbu veidošanos, nokarāšanos un stingru kontūru zaudēšanu. Pateicoties tīra kolagēna NITHYA injekciju ievadīšanai, ir iespējams ne tikai palēnināt šos procesus, bet arī tos pagriezt atpakaļ, provocējot jaunu šūnu veidošanos.
Kolagēna injekcijas NITHYA ļauj atjaunināt ādu, apturēt novecošanas procesus un palaist šūnās aktīvu derīgo vielu sintēzi.


Atjaunošanos ar aminoskābēm SuneKos

В течение длительного времени научные исследования по управлению возрастом фокусировались на одном белке, а именно на коллагене. Однако целостность матрикса, то есть клеточного окружения, зависит от производства и физиологического взаимодействия всех структурных белков, производимых фибробластами.


Biorevitalizācija ar hialuronskābi

Biorevitalizācija ar hialuronskābi – tā ir preparātu uz hialuronskābes bāzes iekšādas injekcija vai zemādas ievadīšana. Hialuronskābe – ir dabīgs ādas komponents. Tas aiztur mitrumu, nosakot ūdens daudzumu audos, piedod ādai vingrumu un elastību. Tā uztur normālā stāvoklī kolagēna un elastīna pavedienus – galvenos ādas olbaltumus. Tā regulē fibroblastu – speciālu ādu atjaunojošu šūnu, aktivitāti. Līdz ar to var teikt, ka hialurīnskābe – ir viela, kas uztur ādas jaunību un skaistumu.


Bioreparācija ar hialuronskābi ar aktīvām vielām

Bioreparācija vai bioatjaunināšana – ir visjaunākā sejas, kakla, dekoltē, kā arī citu ķermeņa daļu atjaunināšanas metodika, pateicoties preparātu uz hialurīnskābes bāzes kombinācijā ar vitamīnu – minerālu kompleksu un peptīdu savienojumiem, kas stimulē kolagēna izstrādāšanos un izveido barības vielu rezervi, iekšādas ievadīšanai.
Modificētā preparāta priekšrocība – tas ir mazāk jūtīgs pret fermentu, kas noārda hialuronskābi (hialuronidāze), tātad efekts ir daudz ilgāks.


Liporukcija / sejas tauku korekcija

Liporedukcija vai lipolītiskā mezoterapija – tas ir veids kā atbrīvoties no nevēlamiem tauku nogulsnējumiem ar liporeduktoru injekciju palīdzību.
Liporeduktori – tie ir preparāti, kas satur komponentus, kuri piespiež taukaudu šūnām izdalīt taukus, nevis tos uzkrāt. Atšķirībā no lipolīzes, liporedukcija nenoārda adipocītus, bet gan tos samazina, neizraisot sarežģījumus fibrozes un ādas ļenganuma veidā. Adipocīti – šūnas, no kuram galvenokārt sastāv taukaudi.
Injekciju lipolītiskā mezoterapija arī atjauno mikrocirkulāciju audos, veicina toksīnu izvadīšanu un efektīvi cīnās ar zemādas taukaudu lokālo nogulsnēšanos. Taukaudu nogulsnējumi pakāpeniski samazinās, ar to pašu novēršot ādas nokari.


Mezoterapija

Sejas mezoterapija ir minimāli invazīva procedūra, kuras laikā derīgo minerālu un aminoskābju komplekss tiek ievadīts mezodermā, izmantojot injekcijas. Šāds kokteilis spēj ne tikai optimāli korelēt kosmētisko un terapeitisko iedarbību uz problemātisko zonu, bet arī uz ķermeni kopumā. Tajā pašā laikā neitralizējiet vairākas estētiskās nepilnības: vecuma plankumus, grumbas, tumšus lokus zem acīm, sausu ādu, blāvu sejas krāsu un nevienmērīgu sejas reljefu.
Procedūras efekts tiek sasniegts divu kritēriju dēļ: zāļu aktīvo komponentu iedarbība un smalka mehāniskās injekcijas adata. Procedūras laikā saņēmusi daudzas mikrotraumas, āda aktīvi sāk ražot elastīnu un kolagēnu, tādējādi uzlabojot asins mikrocirkulāciju.


Aparātu kosmetoloģija

Palīdzēs atjaunot ādu un likvidēt defektus, netraumējot tās virsmu, izlīdzināt pat visdziļākās grumbas.


PRP - Plazmoterapija vai Autoloģiskā Šūnu Atjaunināšanas metode PRP/ACR no RegenLab® LABORATORIJAS (Šveice)


Osteopātiskā kosmetoloģija

Estētiskā manuālā sejas modelēšana ir operāciju metodēm alternatīva atjaunināšanas un sejas ovāla koriģēšanas metode.


Kosmetoloģiskās procedūras

Profesionāla programmas liftingam, atjauninošā, ārstnieciska un dziļai sejas, kakla un dekoltē ādas mitrināšanai.


Ādas ap acīm atjaunināšana

Acis – tas ir ne tikai dvēseles, bet arī problēmu, neizgulēšanās, ģenētikas, sliktas ekoloģijas un uztura spogulis. Neskatoties uz acu skaistumu un dziļumu, tieši tās nodod sievietes vecumu – ap tām parādās pirmās mīmiskās grumbiņas, zilumi un tūska.


Pīlings

Ādas stimulācijas un atjaunošanas procedūra bez rehabilitācijas.


Epilācija

Jaunu vaska epilācijas metodi bez sāpēm un kairinājuma.