Par vīriešu kosmetoloģiju


Diagnostika

Konsultācija un pacienta apskate ir svarīgi etapi, jo tieši šajā laikā tiek pieņemts lēmums par taktiku, sastādīta estētisko trūkumu koriģēšanas programma. Uzklausīt pacientu un izskaidrot estētiskās medicīnas iespējas katrā konkrētā gadījumā – ārsta kosmetologa galvenais uzdevums pirmās konsultācijas laikā.


Aparātu kosmetoloģija


Kontūrplastika

Контурная пластика – это инъекционная методика устранения морщин и коррекции контуров лица, основанная на заполнении подкожной полости специальными препаратами (филлерами).


PRP - terapiju vai autoloģiskā šūnu atjaunināšanas metode PRP/ACR no RegenLab® laboratorijas (Šveice)

Autoloģiskā šūnu atjaunināšanas metode /Autologous Cellular Rejuvenation (ARC) jeb PRP – RegenLab laboratorijas terapija – inovatīva sejas un ķermeņa ādas liftinga un atjaunināšanas tehnoloģija ar dzīvotspējīgiem trombocītiem bagātinātas autoplazmas palīdzību, kas iegūta pacienta acu priekšā no viņa paša asinīm, kā arī ar trombīnu bagātā fibrīnā autogēla palīdzību, kas koriģē sejas apjomu.


Injekciju kosmetoloģija

Mūsdienīgas pretnovecošanos injekciju metodikas, kuras nodrošina dabisku ādas struktūras atjaunošanos un atjaunināšanos, pateicoties šūnu iekšējo resursu aktivizācijai (nepielietojot plastisko operāciju metodiku).


Pīlings

Ādas stimulācijas un atjaunošanas procedūra bez rehabilitācijas.


Ādas ap acīm atjaunināšana

Acis – tas ir ne tikai dvēseles, bet arī problēmu, neizgulēšanās, ģenētikas, sliktas ekoloģijas un uztura spogulis. Tieši tās nodod vīrieši vecumu – ap tām parādās pirmās mīmiskās grumbiņas, zilumi un tūska.


Roku delnu kopšanas metodes

Fotoatjaunināšana. Cīņa ar roku delnu pigmentācijas plankumiem.
Biorevitalizācija – roku delnu ādas dziļā mitrināšana un stāvokļa uzlabošana

Kosmetoloģiskās procedūras

Profesionāla programmas liftingam, atjauninošā, ārstnieciska un dziļai sejas un kakla ādas mitrināšanai.


Epilācija


Masāžas


Vīriešu manikīrs un pedikīrs