Par vīriešu kosmetoloģiju


Diagnostika

Konsultācija un pacienta apskate ir svarīgi etapi, jo tieši šajā laikā tiek pieņemts lēmums par taktiku, sastādīta estētisko trūkumu koriģēšanas programma. Uzklausīt pacientu un izskaidrot estētiskās medicīnas iespējas katrā konkrētā gadījumā – ārsta kosmetologa galvenais uzdevums pirmās konsultācijas laikā.


Аппаратная косметология


Kontūrplastika

Контурная пластика – это инъекционная методика устранения морщин и коррекции контуров лица, основанная на заполнении подкожной полости специальными препаратами (филлерами).


PRP - Plazmoterapija vai autoloģiskā šūnu atjaunināšanas metode PRP/ACR no RegenLab® laboratorijas (Šveice)

Autoloģiskā šūnu atjaunināšanas metode /Autologous Cellular Rejuvenation (ARC) jeb PRP – RegenLab laboratorijas terapija – inovatīva sejas un ķermeņa ādas liftinga un atjaunināšanas tehnoloģija ar dzīvotspējīgiem trombocītiem bagātinātas autoplazmas palīdzību, kas iegūta pacienta acu priekšā no viņa paša asinīm, kā arī ar trombīnu bagātā fibrīnā autogēla palīdzību, kas koriģē sejas apjomu.


Kolagēna atjaunināšana NITHYA

С возрастом выработка коллагена в коже снижается, в связи с чем, она начинает теряет упругость и здоровый цвет. Все это приводит к образованию глубоких морщин, обвисанию и потере четких контуров. Благодаря введению инъекций чистого коллагена NITHYA можно не только замедлить эти процессы, но и обратить их вспять, спровоцировав выработку новых клеток.
Коллагеновые инъекции NITHYA позволяют омолодить кожу, приостановить процессы старения и запустить в клетках активный синтез полезных веществ.


Injekciju kosmetoloģija

Mūsdienīgas pretnovecošanos injekciju metodikas, kuras nodrošina dabisku ādas struktūras atjaunošanos un atjaunināšanos, pateicoties šūnu iekšējo resursu aktivizācijai (nepielietojot plastisko operāciju metodiku).


Pīlings

Ādas stimulācijas un atjaunošanas procedūra bez rehabilitācijas.


Ādas ap acīm atjaunināšana

Acis – tas ir ne tikai dvēseles, bet arī problēmu, neizgulēšanās, ģenētikas, sliktas ekoloģijas un uztura spogulis. Tieši tās nodod vīrieši vecumu – ap tām parādās pirmās mīmiskās grumbiņas, zilumi un tūska.


Roku delnu kopšanas metodes

Roku ādas novecošana – viena no agrīnām organisma vispārējās novecošanās pazīmēm. Tas ir saistīts ar ādas uzbūves īpatnībām un delnu virspuses anatomiju, kā arī augstu mehānisko slodzi uz rokām, apkārtējās vides negatīvo faktoru iedarbību (sadzīves ķīmija, ultravioletais starojums, temperatūras sezonālās svārstības).
Delnu virspuses āda ir samērā plāna un tai ir neliels tauku dziedzeru skaits.
Ar gadiem āda kļūst plānāka, dehidrējas, zaudē elastīgumu. Āda kļūst ļengana un krunkaina.
Keratozes veidošanās un mikrocirkulācijas traucējumu dēļ āda iegūst dzeltenpelēku nokrāsu.
Roku delnu kopšanas metodes:

Kontūrplastika. Roku delnu virspuses apjoma modelēšana ar TEOXANE laboratorijas preparātiem uz stabilizētās hialuronskābes bāzes Teosyal (Šveice).
Fotoatjaunināšana. Cīņa ar roku delnu pigmentācijas plankumiem.
Biorevitalizācija – roku delnu ādas dziļā mitrināšana un stāvokļa uzlabošana

Kosmetoloģiskās procedūras

Profesionāla programmas liftingam, atjauninošā, ārstnieciska un dziļai sejas un kakla ādas mitrināšanai.


Epilācija


Masāžas

Masāža ir slodze, pēc kuras organismam jājūt atvieglojums.
Masāža ir ārstniecības metode, kuras pamatā ir dozēta iedarbība uz ķermeni. Dozēšana notiek ar īpašām tehnikām, izmantojot rokas un/vai speciālus instrumentus.
Masāža tiek izmantota dažādās klīniskās medicīnas jomās – medicīniskajā rehabilitācijā, kosmetoloģijā un sporta medicīnā.