Autoloģiskā šūnu atjaunināšanas metode / Autologous Cellular Rejuvenation (ARC) jeb PRP – RegenLab® laboratorijas Plazmoterapija – inovatīva sejas un ķermeņa ādas liftinga un atjaunināšanas tehnoloģija ar dzīvotspējīgiem trombocītiem bagātinātas autoplazmas palīdzību, kas iegūta pacienta acu priekšā no viņa paša asinīm, kā arī ar trombīnu bagātā fibrīnā autogēla palīdzību, kas koriģē sejas apjomu

Kas ir RegenLab® PRP-plazmoterapija?

RegenLab® – Šveices biotehnoloģiju laboratorija, līdere autoloģiskās reģeneratīvās medicīnas jomā, ir patentējusi un piedāvājusi ādas šūnu biostimulācijas tehnoloģiju, ievadot ādā trombocītiem bagātinātu plazmu, kas iegūta no pacienta asinīm, lai atjauninātu ādu, izmantojot Regen ACR® iekārtas.

Ar ko RegenLab® autoloģiskā šūnu atjaunināšanas metode atšķiras no pazīstamajām plazmoterapeitiskajām metodēm?

Šodien ir parādījusies iespēja ne tikai iegūt trombocītiem bagātinātu plazmu no pacienta asinīm. Šobrīd mūsu klīnikā tiek izmantota inovatīva sistēma asins tīrīšanai un sadalīšanai frakcijās ar speciālu filtru palīdzību, kas uzstādīti RegenACT® mēģenēs. Pēc asins filtrācijas un tās centrifugēšanas pacients iegūst injekciju biopreparātu – autogēlu ar lieliskām īpašībām, kur ne tikai visas šūnas paliek dzīvas, bet kur atrodas arī svarīga olbaltumviela – fibrīns, kā arī trombocīti, kas iniciē vēlāko šūnu reģenerāciju un satur fibroblastu un šūnu matriksa augšanas faktorus.

Kas ir RegenLab® autogēls?

RegenLab® PRP-plazmoterapija ir pasaulē vienīgā procedūra, kur bez jebkādas karsēšanas tiek veidots unikāls autogēls no paša pacienta plazmas speciāli izstrādātās un patentētās RegenACR® mēģenēs.

Regenlab® autogēls ir kļuvis par vienu no vispieprasītākajām injekciju procedūrām vadošajās anti-age medicīnas kosmetoloģiskajās klīnikās, jo šis biopreparāts bez savām atjauninošajām un atveseļojošajām funkcijām sniedz arī plašas iespējas plazmoplastikai.

Ar autogēla palīdzību kļuvis iespējams atjaunot 3D sejas skulptūru, tas ir, piešķirt zināmu apjomu audiem, kas agrāk bija iespējams tikai ar kontūrplastikas palīdzību, kā arī izlīdzināt un samazināt grumbas, dziļi mitrināt ādu.

Vienreizējie RegenACR® komplekti

RegenACR® komplekti – vienreizējo medicīnisko komplektu sērija: RegenACR Classic®, RegenACR Extra® un RegenACR PLUS®, kas satur visus nepieciešamos materiālus konservētu asiņu savākšanai un iegūšanai, sagatavošanai RegenLab® PRP-plazmoterapijai.

Izstrādāti lietošanai maksimālās aseptikas apstākļos, dubults sterils iepakojums, manipulācijas pa noslēgtu kontūru.

Kad asinis ir savāktas un centrifugētas, RegenACR® satur šūnas, trombocītus un augšanas faktorus, kuri iegūti no pacienta asinīm, kas ir paša pacienta jaunības eliksīrs.

RegenLab® mēģeņu īpatnības

RegenACR® vienreizējās lietošanas mēģenes ir īpašas. Tās satur filtru, kas jau savākšanas etapā atdala eritrocītus no asins plazmas.

RegenLab® mēģeņu veidi

Pastāv trīs RegenLab® mēģeņu veidi plazmas iegūšanai, kas atšķiras pēc satura un iedalās zilajā, sarkanajā un dzeltenajā (pēc aizsargvāciņa krāsas).

 • RegenBCT® “zilā” mēģene ir paredzēta trombocītiem bagātinātas plazmas iegūšanai.
  Trombocīti ir galvenie faktori maigo audu un kaulaudu atjaunošanas mehānismos. Tie ir nepieciešamo augšanas faktoru avoti cilmes šūnu aktivizācijai.
  Plazma ir nepieciešama šūnu reģenerācijai, jo tā satur barības vielas, vitamīnus, hormonus, elektrolītus un olbaltumus.
 • RegenATS® “sarkanā” mēģene ir paredzēta fibrīnā gēla iegūšanai no plazmas.
  Tiek izmantota apjoma atjaunošanai un grumbu aizpildīšanai. Mēģene satur trombīnu – trombocītu un augšanas faktoru aktivizētāju. Ar trombīna palīdzību iegūtais fibrīna gēls dod tūlītēju efektu – grumbu izlīdzināšanu un labu liftingu.
 • CellularMatrix ™ “dzeltenā” mēģene – inovatīva patentēta hialuronskābes un trombocītiem bagātinātas plazmas izmantošanas metode.
  Šie divi jaudīgie komponenti ne tikai iedarbojas vienlaicīgi, tie savstarpēji pastiprina viens otru. Tai laikā, kad hialuronskābe atjauno ādas vingrumu un elastīgumu, trombocītiem bagātinātā plazma stimulē apkārtējās šūnas izstrādāt savu kolagēnu, papildinot hialuronskābes efektu.
  Sīkāk par CellularMatrix™ jūs varat izlasīt šeit…

RegenLab® PRP-plazmoterapija procedūras mērķis

Pateicoties PRP-terapiju RegenLab® injekcijām, kas bagātas ar dzīviem trombocītiem, āda saņem jaudīgu impulsu aktivizēt dabisko atjaunināšanās procesu, uzlabojas asinsrite, vielmaiņa pāriet jaunības režīmā, aktīvi sintezējas hialuronskābes jaunās molekulas, tiek iedarbināts straujš ādas 3D karkasa veidošanas process no kolagēna un elastīna. Turklāt notiek nobriedušas un bojātas ādas un hipodermālo audu reģenerācijas stimulēšana, kā arī veidojas jaunie dermas slāņi.

RegenLab® PRP-plazmoterapija procedūras norise

RegenLab® PRP-plazmoterapija ir mazinvazīva un atraumatiska, tāpēc mūsu klīnikā tā tiek veikta ambulatoros apstākļos.

Uzreiz pēc procedūras jūs varēsiet atgriezties mājās un nodarboties ar ierastajām lietām.

RegenLab® PRP-plazmoterapija tiek veikta pēc šāda protokola:

 • Pacienta venozo asiņu savākšana, kas pēc tam tiek ievietotas speciālās RegenACR® mēģenēs.
 • RegenACR® mēģeņu ievietošana RegenLab®, kam ir speciāls slīpums, kur 3-5 minūšu laikā notiek to centrifugēšana.
 • Iegūtais autoloģiskais preparāts ar smalkas adatas palīdzību tiek ievadīts ādas dziļajos slāņos, nav nepieciešama anestēzija, jo procedūra ir nesāpīga.

Plazmas ievadīšanas tehnika

Katra procedūra paredz vairāku injekcijas tehniku izmantošanu, tas ir atkarīgs no pacienta problēmas, bet parasti mūsu klīnikas ārsti izmanto dziļo intradermālo plazmas ievadīšanas tehniku, lai iedarbinātu fibroblastu stimulācijas procesu, kas atrodas dermālajā ādas slānī. No tā ir atkarīga kā pašas procedūras kvalitāte, tā arī tās nesāpīgums. Šī tehnika būtiski samazina injekciju skaitu, salīdzinot ar standarta ievadīšanas tehnikām, un vienai injekcijai var patērēt līdz 1 ml plazmas.

PRP-plazmoterapija RegenLab® procedūras indikācijas

 • Sejas un ķermeņa ādas vecuma izmaiņas (atrofijas pazīmes, vingruma un elastīguma samazināšanās, grumbas, dishromija, kuperoze u.c.);
 • Ādas fotobojājumu pazīmes;
 • Pinnes, akne un postakne;
 • Hipotrofiskās rētas un strijas (izstiepumi);
 • Mati difūzi paliek retāki, galvas matainās daļas ādas problēmas;
 • Pigmentācijas plankumi;
 • Saišu un cīpslu sastiepumi;
 • Novecošanās profilakse;
 • Rehabilitācijas nepieciešamība pēc operācijām, ādas traumām, agresīvas lāzera un ķīmiskās iedarbības.

RegenLab® PRP-plazmoterapija procedūras efekts

 • Tūlītējs efekts no PRP-plazmoterapija RegenLab® procedūras – apjomīga grumbu un kroku korekcija, pateicoties fibrīnā autogēla piepildošajai iedarbībai.
 • Pakāpenisks efekts: ādas atjaunināšana un atveseļošana trombocītu augšanas faktoru iedarbībā, kā rezultātā paaugstinās ādas vingrums, elastīgums un blīvums, tiek likvidētas sīkās grumbas un samazinās vidējo grumbu dziļums, uzlabojas atrofisko rētu un striju klīniskā aina, izlīdzinās sejas krāsa.

Izmantojot RegenLab® PRP-plazmoterapija, trombocīti pēc ievadīšanas ādā saglabā savu aktivitāti aptuveni 10 dienas. Šajā laikā notiek vērtīgo vielu (augšanas faktoru) atbrīvošanās no trombocītiem, kas noved pie jaudīgas atjauninošo un atjaunojošo procesu stimulācijas ādā.

RegenLab® PRP-plazmoterapija procedūras gala efektu jūs ieraudzīsiet pēc 30 dienām, jo šūnai ir jāiziet savs atjaunošanās cikls un jānonāk ādas redzamajā slānī.

RegenLab® PRP-plazmoterapija procedūras rezultāts

 • Samazinās ādas novecošanās pazīmes;
 • Izlīdzinās grumbas;
 • Atjaunojas audu tonuss un turgors;
 • Tiek stimulētas ādas imūnās funkcijas;
 • Uzlabojas matu un galvas ādas stāvoklis;
 • Hiperpigmentācijas perēkļi tiek padarīti gaišāki;
 • Rētu izraisītās ādas izmaiņas, izstiepumi (strijas) kļūst mazāk izteikti;
 • Samazinās aknes izpausmes.

RegenLab® PRP-plazmoterapija kontrindikācijas

 • Onkoloģija;
 • Grūtniecība, laktācija;
 • Asins saslimšanas;
 • Traucēta imunitāte;
 • Smagas cukura diabēta formas;
 • Trombocītu funkciju traucējumi;
 • Asins recēšanas traucējumi;
 • Sepse;
 • Augsts fibrinogēna līmenis.

RegenLab® PRP-plazmoterapija apvienošana ar citām procedūrām

Nav paredzēta RegenLab® PRP-plazmoterapija apvienošana ar citiem preparātiem vienā procedūrā, tomēr ārstēšanas kursa laikā iespējama secīga citu preparātu un metožu izmantošana (stabilizētās un nestabilizētās hialuronskābes, botulīna toksīna injekcijas, mezoterapija u.t.t.).

RegenLab® PRP-plazmoterapija terapijas izmantošana ļauj paaugstināt tādu metožu efektivitāti kā frakcionētā fototermolīze, radioviļņu liftings, ķīmiskie pīlingi. Kombinētajam procedūru kursam vienmēr ir jābūt individuālam.

Par vispārēju noteikumu var uzskatīt RegenLab® PRP-plazmoterapija terapiju pēc lāzeriem un pīlingiem un vēlams pirms injekciju plastikas un botulīnterapijas.

PRP-plazmoterapija RegenLab® ārstēšanās kurss

Parasti ārstēšanās kurss ietver 3-5 procedūras, kas tiek veiktas ar 3-4 nedēļu intervālu. Atkārtots kurss tiek nozīmēts pēc diviem gadiem vai tiek rekomendētas profilaktiskas procedūras reizi 6 mēnešos.

Pēc ārstēšanās kursa sasniegtais rezultāts saglabājas no pusgada līdz diviem gadiem. Efekta ilguma intervāls skaidrojamas ar atšķirībām ādas sākotnējā stāvoklī, vecumā un pacienta dzīvesveidā.

RegenLab® PRP-plazmoterapija procedūra nav toksiska vai alerģiska, jo pacientam tiek ievadīts biopreparāts, kas izgatavots no viņa paša plamzas.

Rekomendācijas pēc RegenLab® PRP-plazmoterapija procedūras

Uzreiz pēc procedūras nav ieteicams aiztikt injekciju vietas, lietot dekoratīvo kosmētiku.

Jau pēc dažām stundām Jūs varat atgriezties pie ierastā dzīvesveida.

RegenLab® drošība

RegenLab® laboratorija ir izstrādājusi efektīvus produktus ar augstu drošības profilu darbam ar plazmu, ieguldot lielus līdzekļus tehnoloģijā un klīniskajos izmēģinājumos.

RegenLab® produkcija ir oficiāli atļauta Eiropas valstīs un ASV.

Izvēloties procedūru RegenLab® PRP-plazmoterapija, mēs garantējam pacientam absolūtu drošību, komfortablu procedūru, pats galvenais – redzamu un ātru efektu.

Cenas

PRP – PLAZMOTERAPIJA KOSMETOLOĢIJĀ, REGENLAB® LABORATORIJAS (ŠVEICE)

Sākotnēja ārsta konsultācija
Ja uzreiz pēc konsultācijas tiek veikta procedūra – konsultāciju piedāvā par brīvu.
45.00 €
PRP – Plazmoterapija Regen ACR Classic (1 storbs) 6 ml.
290.00 €
PRP – Plazmoterapija ar hialuronskābi – Regen Cellural Matrix (1 storbs) 6 ml.
350.00 €
PRP – Plazmoterapija Regen ACR Extra (2 storbi) 12 ml.
370.00 €
PRP – Plazmoterapija ar hialuronskābi – Regen Cellural Matrix (1 storbi) + Regan ACR Classic (1 stobri) 12 ml.
544.00 €
PRP – Plazmoterapija filler injekcijas ar Thrombin serumu - Regen ACR Classic (3 storbi) 18 ml.
600.00 €
PRP – Plazmoterapija ar hialuronskābi – Regen Cellural Matrix (1 stobrs) 6 ml. + Regen ACR Extra (2 storbs) 18 ml.
655.00 €
PRP – Plazmoterapija KOMPLEKSAS PROGRAMMAS
PRP – Plazmoterapija Regen ACR Classic (1 storbs) 6 ml. + IPL Fotoatjaunošana
470.00 €
PRP – Plazmoterapija Regen ACR Extra (2 storbi) 12 ml. + IPL Fotoatjaunošana
540.00 €
PRP – Plazmoterapija filler injekcijas ar Thrombin serumu - Regen ACR Classic (3 storbi) 18 ml. + IPL Fotoatjaunošana
750.00 €

Pieteikties procedūraiPRP – Plazmoterapija KOSMETOLOĢIJĀ, REGENLAB® LABORATORIJAS (ŠVEICE)