Ārsta kosmetologa konsultācija un pacienta apskate ir svarīgi etapi, jo tieši šajā laikā tiek pieņemts lēmums par taktiku, sastādīta estētisko trūkumu koriģēšanas programma

Uzklausīt pacientu un izskaidrot estētiskās medicīnas iespējas katrā konkrētā gadījumā – ārsta kosmetologa galvenais uzdevums pirmās konsultācijas laikā.

Paplašinātā ārsta – dermatologa, ārsta – kosmetologa konsultācija palīdz izprast mūsdienu tehnoloģijas un izvēlēties visefektīvākos, organismam drošus un komfortablus dabiskā skaistuma un atjaunināšanas veidus.

Aparātu un injekciju kosmetoloģija, pīlingi un citas estētiskās medicīnas iespējas ļauj tiešā nozīmē pagriezt laiku atpakaļ, padarīt seju jaunāku par vairākiem gadiem.

Mūsdienu metodes palīdz koriģēt sejas ovālu, atbrīvoties no pinnēm, izlīdzināt vecuma izmaiņas, likvidēt mīmiskās grumbas.

Ādas tips un stāvoklis, anatomiskās iezīmes, jutīgums pret preparātiem un ārējiem faktoriem, organisma vispārējā veselība – tas viss ietekmē kosmetoloģisko procedūru efektivitāti. Detalizētas aptaujas un rūpīgas apskates gaitā profesionāls kosmetologs – dermatologs noskaidro pacienta ādas individuālās īpatnības, atzīmē vecuma izmaiņu un citu faktoru ietekmi uz tās stāvokli.

Pamatojoties uz paplašinātās konsultācijas rezultātiem, ārsts piemeklē procedūru kompleksu, kas būs maksimāli drošas un ļaus efektīvi saglabāt jaunību un skaistu ārējo izskatu.

Cenas

Ārsta dermatologa / kosmetologa konsultācija

Paplašinātā ārsta konsultācija
45.00 €
Atkārtota ārsta konsultācija
Par atkārtoto konsultāciju uzskatāma konsultācija pie ārsta, kura tiek veikta 2 mēnešu laikā pēc iepriekšējās konsultācijas.
35.00 €

Ja pacients tai pašā dienā plāno veikt kādas procedūras, pirmā ārsta – dermatologa, ārsta – kosmetologa, kosmetologa konsultācija būs bez maksas (15 min).

Pieteikties procedūraiĀrsta–dermatologa, ārsta–kosmetologa paplašināta konsultācija