RF ThermaVein™ – asinsvadu likvidēšanas trends

RF ThermaVein™ ir visdrošākā un efektīvākā asinsvadu patoloģiju ārstēšanas metode no visām zināmajām
thermavein-photo

Print

RF ThermaVein™ nodrošina tūlītēju, drošu un efektīvu teleangiektāziju likvidēšanu uz sejas:

 • Asinsvadu zvaigznītes;
 • Kuperoze;
 • Asinsvadu plankumi, – asinsvadu nevusi,
 • Rozācija.
 • Papilomas

Radiofrekvenču koagulācijas iedarbība nav traumatiska, tai nav blakus efektu (apdegumi, pigmentācija, rētas), neatstāj „purpura plankumu” efektu.

Par RF ThermaVein™ aparātu:

thermavein-%d1%81%d0%b0%d0%b9%d1%82-%d0%b3

Aparāts ir izstrādāts sadarbībā ar Lielbritānijas profesoru, medicīnisko zinātņu doktoru Braienu Ņūmanu, kurš ir „termokoagulācijas” metodes atklājējs.

Šī metode nav IPL vai lāzers, kam raksturīgi ne vienmēr stabili rezultāti un virkne nepatīkamu blakusefektu.

Ciešā pārliecība par to, ka patentētā ThermaVein™ tehnoloģija ir visdrošākā un efektīvākā asinsvadu patoloģiju ārstēšanas metode no visām zināmajām, pamatota uz klīniskiem pētījumiem un 15 gadus izmatošanas pieredzi medicīnā.

Tūkstošiem veiksmīgu procedūru visā pasaulē.

Metodes unikalitāti apstiprina slaveni starptautiski eksperti medicīnas jomā.

RF ThermaVein™ darba princips:

thermavein_%d1%89%d0%b5%d0%ba%d0%b8-2

RF ThermaVein™ darba princips — radiofrekvenču koagulācija parasti tiek veikta no 1 līdz 4 seansiem 1 līdz 15 minūtes ilgi.
Procedūra ir mazsāpīga, bet nav nepieciešama vietējā anestēzija. Radiofrekvenču impulss/RF uz asinsvadu tiek nosūtīts caur vienreiz lietojamu sterilu izolētu elektrodu. Siltums acumirklī iedarbojas uz asinsvadu, nebojājot ādu un blakusesošos audus, un kapilārs vienkārši izzūd. Rezultāts ir redzams uzreiz procedūras laikā.

RF ThermaVein™ priekšrocības:

 • Tā ir unikāla un visdrošākā asinsvadu likvidēšanas procedūra.
 • Impulss iedarbojas tikai uz izvēlēto asinsvadu, neizraisot apdegumus vai apkārtējo ādas laukumu bojājumus.
 • Neizraisa alerģiskas reakcijas vai negatīvas sekas.
 • Radiofrekvenču koagulācijas izmantošana ļauj panākt spīdošus rezultātus dažādu asinsvadu defektu likvidēšanā.
 • Procedūras ilgums tiek noteikts individuāli un ir atkarīgs no ādas stāvokļa, asinsvadu zvaigznīšu izmēra un skaita.
 • Vissezonas procedūra (nav ierobežojumu attiecībā uz uzturēšanos saulē).
 • Piemērota jebkuram ādas tipam un krāsai.
 • Nav vecuma ierobežojumu, piemērota pat bērniem.

img-161205100232 img-161205100252

Parasti kapilāru likvidēšanas procedūra ilgst ne vairāk kā 15 minūtes, pēc tam vairākumā gadījumos pacients redz tūlītēju atbrīvošanos no asinsvadu problēmām.

Asinsvadu tīklojums, pārplīsuši asinsvadi, kapilārie asinsvadi, teleangiektāzijas uz sejas un ķermeņa, zirnekļa vēnas, paplašināti asinsvadi uz deguna, asinsvadu plankumi, kuperoze, sīks asinsvadu tīklojums uz kājām un citas problēmas, kas saistītas ar redzamo kapilāru tīklu biezumā līdz 0,5 mm.

Paplašinātu kapilāru likvidēšanai būs nepieciešams 1 līdz 4 seansiem. Sīko asinsvadu likvidēšanai pietiks ar vienu – divām procedūrām. Atkārtoti seansi tiek nozīmēti 8 nedēļas pēc procedūras.

Rezultāts ir redzams uzreiz, par to jūs varat pārliecināties, noskatoties ThermaVein™ video, kur izmantots foto pirms un pēc RF procedūras. Rezultāts kardināli atšķiras no alternatīvām metodēm, kur rezultāts ir redzams tikai pēc 6-8 nedēļām.

Teleangiektāziju likvidēšanas seansa laikā mēs noņemam šī defekta redzamo daļu, un vairākumā gadījumos tās neatkārtojas. Svarīgi saprast, ja netiek noskaidrots kapilārā tīkla rašanās iemesls, ar laiku tas var parādīties citās vietās. RF izmantošana asinsvadu zvaigznīšu gadījumā ir kosmetoloģiska procedūra, un tās veiksmīgs iznākums negarantē jaunu asinsvadu veidojumu neparādīšanos. Mūsu Klīnikā jūs saņemiet profesionālu konsultāciju kā kopt ādu un novērst recidīvus.

Šobrīd ar ThermaVein™ aparātu jau veiktas tūkstošiem asinsvadu likvidēšanas procedūras un nav fiksēti nekādi blakusefekti. Citas ārstniecības metodes prasa nopietnu aizsardzību pret saules UVA un UVB starojumu, jo tās apdedzina un padara ādu plānāku, kā rezultātā tā kļūst ļoti jutīga pret sauli, pacienti nedrīkst lietot vairākus medicīniskos preparātus, kā arī pastāv apdegumu, rētu un ādas pigmentācijas risks, ja nepareizi tiek izvēlēta impulsa jauda, kas nekad nenotiek, izmantojot RF metodi.

Pēc procedūras apstrādātajā ādas zonā var novērot nelielu uztūkumu, kas atgādina oda kodumu, un apsārtumu, kas pāriet 2-3 stundu laikā. Pēc vairākām stundām aizlodētais asinsvads var palikt sarkans, otrajā dienā uz ādas virmas var veidoties sīkas krevelītes (mikroskrambas), kas pāriet vidēji mēneša laikā. Pēc 6-8 nedēļām (nereti līdz pat 4 mēnešiem) aizlodētais asinsvads absorbējas un izzūd uz visiem laikiem. Lai palielinātu atkopšanās ātrumu, mēs rekomendējam izmantot „Pantenol” aerosolu vai krēmus, kas satur E, C vitamīnus, K kompleksu, hialuronskābi, Šī sviestu, alveju.

Procedūra ir kategoriski aizliegta grūtniecēm, ar epilepsiju slimiem cilvēkiem, pacientiem ar kardiostimulatoriem vai cilvēkiem, kas iziet ķīmijterapiju. Turklāt ārstēšana nav ieteicama cilvēkiem, kas nesen ieguvuši mākslīgo iedegumu, izmantojot kosmētiskos līdzekļus (krēmus, gēlus).

Sāpīguma pakāpe ir atkarīga no katra klienta individuālā sāpju sliekšņa. Viena impulsa iedarbība ir mazāk sāpīga kā viena matiņa epilācija. Atšķirībā no alternatīvajām metodēm – lāzera un IPL, pēc asinsvadu likvidēšanas procedūras netiek novērots nekāds diskomforts. Prakse rāda, ka pirms seansa nav nepieciešams lietot anestētiķus.

Tika veikti divi klīniski neatkarīgi paplašināti šīs tehnoloģijas izmēģinājumi. Rezultāti apstiprināja absolūtu metodes drošību un efektivitāti.

Uz vienreizējo 0,075 mm biezo izolētā elektroda galu tiek padots 4MHz augstfrekvences impulss ar ilgumu 0,2 sekundes, kā rezultātā asinsvada sieniņa tiek aizlodēta uz visiem laikiem. Impulss iedarbojas uz zonu 1,5 mm rādiusā no elektroda galiņa, ar ko tiek panākta ļoti precīza iedarbība uz izvēlēto asinsvadu.

Mēs iesakām izmantot Aloe Vera krēmu, Bepantenu vai Pantenolu.

Mūsu ārsti, kas izgājuši apmācību, ātri un efektīvi likvidē: kapilārus, asinsvadus, asinsvadu zvaigznītes, kuperozi, asinsvadus uz sejas, paplašinātus kapilārus uz kājām, asinsvadu tīklojumu, paplašinātus asinsvadus, asinsvadu plankumus, asinsvadu nevusus.

Cenas

Asinsvadu radiofrekvenču koagulācija ar RF ThermaVeinTM aparātu (Lielbritānija)

Ārsta konsultācija, kas ietver 10 impulsu
40.00 €
Asinsvadu radiofrekvenču koagulācija no
30.00 €
Papilomas likvidēšana no
30.00 €
Viena asinsvadu koagulācijas procedūra + viena fotoatjaunošanas procedūras IPL (vaigi + deguns)
150.00 €
Viena asinsvadu koagulācijas procedūra + divi fotoatjaunošanas procedūras IPL (vaigi + deguns)
210.00 €
Viena asinsvadu koagulācijas procedūra + trīs fotoatjaunošanas procedūras IPL (vaigi + deguns)
290.00 €
Divi asinsvadu koagulācijas procedūras + divi fotoatjaunošanas procedūras IPL (vaigi + deguns)
300.00 €
Divi asinsvadu koagulācijas procedūras + trīs fotoatjaunošanas procedūras IPL (vaigi + deguns)
380.00 €

Pieteikties procedūraiAsinsvadu radiofrekvenču koagulācija ar ThermaVein™ aparātu (Lielbritānija)