Kas ir bioreparācija?

Bioreparācija (bio-atjaunošana) – tā ir mūsdienīga pretnovecošanās injekciju metode, kas nodrošina dabisku ādas struktūras atjaunošanos un atjaunināšanos, pateicoties šūnu iekšējo resursu aktivizācijai (bez plastiskām operācijām).

Bioreparācijas darbības princips

“Bioreparācijas” procedūras laikā ādā tiek ievadīti daudzkomponentu preparāti (tripeptīdi, augšanas faktori, hialuronskābe, aminoskābes, antioksidanti, vitamīni). Tādējādi apstrādei paredzētajā zonā tiek radīts “depo” ar vīstošai ādai nepieciešamajiem elementiem, un preparātam ir izteikts ilgstošs efekts.

Šī metode, analoģiski biorevitalizācijai un mezoterapijai, ir balstīta uz aktīvo vielu piegādi tieši ādas vidējos slāņos. Atšķirībā no biorevitalizācijas, bioreparācijai ir ilgstošāks un daudz kompleksāks efekts, pateicoties īpašai preparātu – bioreparantu formulai.

Bioreparācijas uzdevums ir ādas patstāvīgas atjaunināšanās procesu iedarbināšana un daudzu estētisko problēmu risināšana ar viena preparāta palīdzību.

Par ABG LAB LLC laboratoriju

Ar mūsu piedāvāto inovatīvo injekciju preparātu ražošanu nodarbojas amerikāņu laboratorija ABG LAB LLC (ASV).

ABG LAB LLC laboratorija ir Beilis Development & Derma Labs (ASV) meitas uzņēmums, kas specializējas uz pretnovecošanās injekciju un ārīgi lietojamo kosmētisko līdzekļu izstrādi uz sintētisko biopeptīdu pamata.

ABG LAB LLC laboratorija bija pirmā Amerikas tirgū, kas izstrādāja un atrada komerciālu pielietojumu ādas ārīgās kopšanas kosmētiskajiem līdzekļiem uz Polipeptīda-1 bāzes – pirmais peptīds, kas kosmetoloģijā tiek izmantots pašas ādas cilmes šūnu aktivizācijai, pazīstams arī kā “Amatokin”.

Tā ir principiāli jauna sastāvdaļa ādas ārīgai kopšanai, kas aktivizē ādas fizioloģisko pašatjaunināšanos un atjaunošanos.

ABG LAB LLC laboratorijas piedāvātā bioreparācija

20 gadu pieredzes rezultātā ABG LAB LLC laboratorija ir izstrādājusi oriģinālas tehnoloģiskās platformas, lai pilnībā reģenerētu novecojušu ādu un ādu ar fotobojājumiem.

ABG LAB LLC laboratorijas injekciju preparātiem ir augsts drošības profils, tāpēc tie ir droši un neizraisa blakusefektus.

ABG LAB LLC laboratorija piedāvā kompleksu pretnovecošanās terapiju ar bioreparantiem, kas paredzēti atsevišķām sejas zonām:

  • Restrukturizants MW P199™ – jaunākās paaudzes injekciju preparāts, kas stimulē proliferāciju (jaunu šūnu veidošanos, tās pavairojot, sadalot) un novecojušas ādas cilmes šūnu, epidermālo un dermālo cilmes šūnu diferencēšanu. Izstrādāts nobriedušu un novājinātu ādas šūnu atjaunošanai pēc 40 gadu vecuma.
  • Epiģenētisks bioreparants MX F199™ – jaunākās paaudzes epiģenētisks injekciju preparāts intensīvai foto- un hrono-novecošanās izpausmju profilaksei ādai pēc 25 gadu vecuma.
  • Vazomodifikators ME С71™ – jaunākās paaudzes injekciju preparāts plakstiņiem un zonai ap acīm. Tā aktīvie komponenti ir paredzēti galvenokārt asinsvadu stiprināšanai un vielmaiņas normalizācijai, kā arī veicina mitrināšanu un vispārējās kvalitātes uzlabošanos ādai pēc 20 gadu vecuma.
  • Lipo modifikators MS C71™ – daudzkomponentu jaunākās paaudzes injekciju preparāts sejas vidējās un apakšējās trešdaļas lokālo tauku nogulšņu korekcijai un remodelēšanai bez ķirurģiskas iejaukšanās pēc 25 gadu vecuma.
  • Triholoģiskais bioreparants MG BP3™ –  jaunākās paaudzes injekciju preparāts, kas paredzēts matu dabiskā skaistuma atjaunošanai, priekšlaicīgas matu izkrišanas apturēšanai un jauno matu augšanas aktivizēšanai vīriešiem un sievietēm.

Pirms bioreparācijas procedūras obligāti jākonsultējas ar ārstu.

Konsultācijas laikā ārsts obligāti ņem vērā individuālās anatomiskās īpatnības, kas var ietekmēt procedūras gaitu un tās rezultātu.

Pamatojoties uz savāktajiem datiem un pacienta individuālajām īpatnībām, ārsts piemeklē piemērotu bioreparantu un aprēķina procedūru skaitu.

Pieteikties procedūraiBioreparācija no ABG LAB LLC laboratorijas (ASV)