Kas ir bioreparācija?

Bioreparācija (bio-atjaunošana) – tā ir mūsdienīga pretnovecošanās injekciju metode, kas nodrošina dabisku ādas struktūras atjaunošanos un atjaunināšanos, pateicoties šūnu iekšējo resursu aktivizācijai (bez plastiskām operācijām).

Bioreparācijas darbības princips

Bioreparācijas procedūras laikā ādā tiek ievadīti daudzkomponentu preparāti (tripeptīdi, augšanas faktori, hialuronskābe, aminoskābes, antioksidanti, vitamīni). Tādējādi apstrādei paredzētajā zonā tiek radīts “depo” ar vīstošai ādai nepieciešamajiem elementiem, un preparātam ir izteikts ilgstošs efekts.

Šī metode, analoģiski biorevitalizācijai un mezoterapijai, ir balstīta uz aktīvo vielu piegādi tieši ādas vidējos slāņos. Atšķirībā no biorevitalizācijas, bioreparācijai ir ilgstošāks un daudz kompleksāks efekts, pateicoties īpašai preparātu – bioreparantu formulai.

Bioreparācijas uzdevums ir ādas patstāvīgas atjaunināšanās procesu iedarbināšana un daudzu estētisko problēmu risināšana ar viena preparāta palīdzību.

Par GAREGEN laboratoriju

Uzņēmums GAREGEN Co., Ltd (Dienvidkoreja) ir pasaules vadošais izstrādātājs un ražotājs biomimetiskajiem peptīdiem un šūnu augšanas līdzekļiem ādas atjaunināšanai, figūras korekcijai un matu izkrišanas ārstēšanai. Uzņēmums dibināts 2001. gadā.

20 augšanas līdzekļi un 72 peptīdi, ko izstrādāja GAREGEN Co., Ltd, ir reģistrēti Personiskās higiēnas līdzekļu kontroles padomē (CTFA).Vairāk nekā 100 preparātu ir patentēti Korejā, ASV, Krievijā, Japānā, Eiropā un Ķīnā.

Atšķirībā no citiem uzņēmumiem CAREGEN ražo biomimetiskos peptīdus, kas ir 100% analogi cilvēka ādā dabiski esošajiem peptīdiem. Tikai biomimetiskie peptīdi spēj saistīties ar šūnu receptoriem (fibroblastiem, keratinocītiem), aktivizē to dalīšanos un diferencēšanos. Šī ir būtiska atjaunināšanās daļa, kas izraisa šūnu atjaunošanos un atveseļošanos. Biomimetisko peptīdu izmantošana ir visdabiskākais, visefektīvākais un visdrošākais cilvēka ādas revitalizācijas veids.

Sertifikāti:

  • ISO 9001:2000, 14001;
  • ISO 13485:2003.

Pirms bioreparācijas procedūras obligāti jākonsultējas ar ārstu.

Konsultācijas laikā ārsts obligāti ņem vērā individuālās anatomiskās īpatnības, kas var ietekmēt procedūras gaitu un tās rezultātu. Pamatojoties uz savāktajiem datiem un pacienta individuālajām īpatnībām, ārsts piemeklē piemērotu bioreparantu un aprēķina procedūru skaitu.

GAREGEN laboratorijas piedāvātā Prostrolane bioreparācija:

20 gadu pieredzes rezultātā GAREGEN laboratorija ir izstrādājusi oriģinālas tehnoloģiskās platformas, lai pilnībā reģenerētu novecojušu ādu un ādu ar fotobojājumiem. GAREGEN laboratorijas injekciju preparātiem ir augsts drošības profils, tāpēc tie ir droši un neizraisa blakusefektus.

GAREGEN laboratorija piedāvā kompleksu pretnovecošanās terapiju ar bioreparantiem, kas paredzēti atsevišķām sejas zonām:

Cenas

Bioreperācija Prostrolane® GAREGEN CO (Dienvidkoreja)

Bioreparācija ar preparātu Prostrolane Inner-B 2ml
Prostrolāns 2 gab. vienā procedūrā -15% - 391.00 EUR;
Prostrolāns 3 gab. vienā procedūrā -20% - 552.00 EUR;
Prostrolāns 4+ gab. vienā procedūrā -25% - 690.00 EUR.
230.00 €
Bioreparācija ar preparātu Prostrolane Natural B 2ml
Prostrolāns 2 gab. vienā procedūrā - 15% - 391.00 EUR;
Prostrolāns 3 gab. vienā procedūrā - 20% - 552.00 EUR;
Prostrolāns 4+ gab. vienā procedūrā - 25% - 690.00 EUR.
230.00 €
Bioreparācija ar preparātu Prostrolane Blanc-B 2ml
Prostrolāns 2 gab. vienā procedūrā - 15% - 391.00 EUR;
Prostrolāns 3 gab. vienā procedūrā - 20% - 552.00 EUR;
Prostrolāns 4+ gab. vienā procedūrā - 25% - 690.00 EUR.
230.00 €
Bioreparācija ar preparātu Prostrolane Inner-B Se 1ml
Kursam no 3 procedūrām -15%
Kursam no 5 procedūrām -20%
230.00 €
Bioreparācija ar preparātu DR.CYJ Hair Filler 1ml
Kursam no 3 procedūrām -15%
Kursam no 5 procedūrām -20%
210.00 €

Pieteikties procedūraiBioreperācija ar preparātu Prostrolane®, GAREGEN CO, LTD (Dienvidkoreja)