Kas ir biorevitalizācija?

Biorevitalizācija – neretikulētas hialuronskābes intradermālo injekciju metode (tehnikas: papulā, lineāri – retrogradā), kas stimulējoši iedarbojas uz termālā matriksa šūnām. Bez hialuronskābes biorevitalizanti var saturēt vitamīnus, mikroelementus, antioksidantus un aminoskābes, kas nepieciešami normālai ādas funkcionēšanai.

Biorevitalizācijas mērķi:

Hialuronskābes ievadīšanas procedūra sniedz ātru efektu, risinot uzreiz vairākas problēmas. Tā palīdz mitrināt ādu, atjaunot tās struktūru, vienlaicīgi stimulē fibroblastus (atjauno un paātrina kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, kas atbild par ādas elastīgumu un skaistu sejas ovālu) un ir lielisks antioksidants. Metode uzlabo ādas krāsu, izlīdzina tās reljefu, likvidē grumbas, nevēlamas krokas un ādas ļenganumu, samazina hiperpigmentācijas intensitāti un palīdz ārstēt rētas un strijas.

Biorevitalizācijas procedūras indikācijas:

 • dehidrēta āda;
 • ādas tonusa un elastīguma samazināšanās;
 • nākotnē ieplānotas estētiskās procedūras un insolācija;
 • foto- un hrononovecošanās;
 • ādas stāvokļa pasliktināšanās pēc lāzera procedūrām, insolācijas, ķīmiskiem pīlingiem.

Juvederm® HYDRATE™ biorevitalizācija

Juvederm® HYDRATE™ biorevitalizācija ir speciāla kompleksa ievadīšana ādas augšējos slāņos, kuras uzdevums ir uzlabot ādas tonusu, paaugstināt tās elastīgumu, piesūcināt ādu ar mitrumu.

Par Juvederm® HYDRATE™ preparātu

Laboratorijas Allergan (ASV) piedāvātais Juvederm® HYDRATE™ – tas ir preparāts biorevitalizācijas procedūras veikšanai, kura sastāvā galvenā iedarbīgā viela ir hialuronskābe.

Pats ražotājs savu preparātu dēvē par injekciju iekšējo termālo implantātu.

Tas nav tas pats, kas filleris, jo ar tā palīdzību neizdodas panākt ilgstošu kādas zonas apjoma palielināšanu.

Tomēr preparāts ilgstoši saglabājas audos un sniedz ādai biorevitalizējošu un dziļu mitrinošu iedarbību.

Juvederm® HYDRATE™ sastāvs:

Hialuronskābes molekulu molekulārā masa, kas ietilpst preparāta sastāvā, ir 2500 kDa. Jo organiskākas molekulas, jo vairāk laika organisms patērē to sašķelšanai, un jo ilgāks ir preparāta injekciju efekts.

Tā galvenā atšķirīgā īpašība no citiem līnijas preparātiem ir tā, ka sastāvā ir vēl viens komponents – mannitola antioksidants, preparāts ādas atjaunināšanai.

Patiecoties mannitolam:

 • ādas šūnu membrānas ir mazāk pakļautas brīvo radikāļu postošajai iedarbībai;
 • hialuronskābes molekulas sabrūk ar mazāku ātrumu, kas gandrīz 3 reizes palielina preparāta darbības termiņu.

Kur tiek ievadīts Juvederm® HYDRATE™ preparāts:

Juvederm® HYDRATE™ tiek ievadīts mezodermā un uz robežas starp epidermu un dermu. Šāds ievadīšanas dziļums nodrošina hialuronskābes maksimālo stimulējošo efektu un tas, ar dažiem izņēmumiem, netraumē asinsvadus gēla ievadīšanas laikā un neveicina hematomu izveidošanos.

Preparāta daudzumu vienai procedūrai aprēķina kosmetologs individuāli, atkarībā no ārējā izskata un ādas stāvokļa izmaiņu izteiktības.

Grumbu korekcija

Ādas kopšana pēc Juvederm® HYDRATE™ procedūras:

Divas trīs dienas ieteicams izvairīties no darbībām, kas var izraisīt tūskas pastiprināšanos un zilumu parādīšanos:

 • siltuma procedūras (pirts, sauna, karsta vanna, siltuma iedarbība no plīts, kamīna, krāsns, fizioprocedūras un kosmētiskās procedūras, kuru pamatā ir siltuma iedarbība);
 • masāža, kosmētisko līdzekļu un preparātu uzklāšana, kas paātrina sadzīšanu;
 • sporta nodarbības.

Juvederm® HYDRATE™ izmantošanas zonas:

 • Seja, kakls, dekoltē zona un rokas.
 • Preparātu var izmantot jebkurai ķermeņa daļai, kur vērojams ādas ļenganums un atonija.

Kontrindikācijas:

 • hipertrofiskas rētas pagātnē iegūtu ādas bojājumu vietā;
 • nosliece uz keloīdo rētu veidošanos;
 • hialuronskābes preparātu nepanesamība;
 • alerģija pret mannitolu;
 • grūtniecības un krūts barošanas periods;
 • jau esoši filleri paredzētās injekcijas vietā.

Juvederm® HYDRATE™ procedūru kurss:

Standarta kurss ietver 3 biorevitalizācijas procedūras ar Juvederm® HYDRATE™ preparātu. Intervāli starp procedūrām ir divas – trīs nedēļas. Kurss tiek veikts vienu reizi gadā.

Ja klientam ir riska faktori, tādi kā smēķēšana, nepārtraukts stress un pārpūle, vecums virs 35 gadiem, bieži braucieni uz jūru un/vai bieža solārija apmeklēšana, tad kursu var veikt 1 reizi 6 mēnešos.

Pastāv arī shēma, kur pēc standarta 3 procedūru kursa katrus divus – trīs mēnešus tiek veiktas profilaktiskas procedūras.

Juvederm® VOLITE

Allergan laboratorijas (ASV) piedāvātais Juvederm® VOLITE, tas ir jaunās paaudzes preparāts, kas paredzēts ādas kvalitātes uzlabošanai.

Kur slēpjas jaunā Juvederm® VOLITE preparāta galvenās īpatnības?

Allergan (ASV) laboratorijas piedāvātais Juvederm® VOLITEtas ir jauns VYCROSS saimes preparāts, kas paredzēts speciāli ādas kvalitātes uzlabošanai. Tātad tā galvenais mērķis nav grumbu novēršana.

Tas ir paredzēts ādas hidratācijas, elastīguma un tekstūras uzlabošanai, un tikai ar vienu šī preparāta injekciju pietiek, lai tā iedarbība turpinātos 9 mēnešus.

Kas ir VYCROSS tehnoloģija?

Stabilizētās hialuronskābes VYCROSS ražošanas tehnoloģija ļauj iegūt vielu ar zemu molekulāro svaru un stabilām krusteniskām saitēm starp tās daļiņām. Tas paaugstina preparāta terapeitiskās īpašības un paildzina tā iedarbību.

Tā kā hialuronskābi, kas izgatavota uz VYCROSS tehnoloģijas pamata, 90% apmērā sastāda zema svara molekulas, preparāta daļiņas var iekļūt dziļi audos un atveseļot tos no iekšpuses.

Kas atšķir Juvederm® VOLITE no citiem ādas kvalitātes uzlabošanas preparātiem?

 • Galvenā atšķirība – pietiek tikai ar vienu preparāta injekciju, nav nepieciešami vairāki seansi.
 • Otrā atšķirība ir tā, ka ar vienu Juvederm® VOLITE injekciju pietiek, lai izteikts efekts saglabātos 9 mēnešu garumā.
 • Salīdzinājumā ar citiem preparātiem, kam efekta ilglaicīgai saglabāšanai nepieciešams daudz lielāks procedūru skaits, tāpēc to iedarbība ir daudz īslaicīgāka.

Kādas ādas problēmas var atrisināt ar Juvederm® VOLITE preparāta palīdzību?

Šis preparāts spēj risināt virkni ādas problēmu: tas uzlabo sausas ādas kvalitāti, ādu ar pēcaknes rētām, palīdz elastīguma zuduma gadījumos un problēmām ar ādas tekstūru. Šim preparātam ir daudzi mērķi, tas ir piemērots dažāda vecuma grupu pacientiem.

Juvederm® VOLITE pielietošanas zonas:

 • seja;
 • rokas;
 • kakls un dekoltē.

Ar kādām estētiskajām procedūrām var apvienot Juvederm® VOLITE injekcijas?

Juvederm® VOLITE injekcijas var apvienot ar daudzām citām procedūrām.

Tas ir ļoti labs papildus preparāts. To var izmantot kopā ar apjomu veidojošiem filleriem, kā arī pīlingiem vai ādas ārstēšanu ar lāzeri, lai remodelētu tās virsmu.

Juvederm® VOLITE injekcijas var izmantot arī vienu līdz pusotru mēnesi pēc diegu liftinga, lai papildus uzlabotu ādas kvalitāti pēc šīs procedūras. Protams, šo preparātu var izmantot arī kombinācijā ar A tipa botulotoksīnu.

Cenas

Biorevitalizācija Juvederm® Allergan (ASV)

Juvederm Hydrate
180.00 €
Juvederm VOLITE
310.00 €

Pieteikties procedūraiBiorevitalizācija ar preparātu Juvederm®, ALLERGAN (ASV)