Inovatīvas Šveices izstrādes cīņā ar grumbām.

KAS IR BIOREVITALIZĀCIJA?

Biorevitalizācija – hialuronskābes preparātu ievadīšanas procedūra ar injekciju metodi intensīvai ādas kvalitātes uzlabošanai. Biorevitalizācijas efektivitāte ir balstīta uz hialuronskābes ievadīšanu tieši ādā, kas ļauj sasniegt maksimālo atjaunināšanas rezultātu salīdzinājumā ar citām metodēm.

KĀPĒC HIALURONSKĀBE IR EFEKTĪVA?

Hialuronskābe – dabisks komponents, kas piemīt ādai. Ar vecumu hialuronskābes daudzums samazinās, kā rezultātā pasliktinās ādas kvalitāte un ārējais izskats.

KO JŪS IEGŪSTAT BIOREVITALIZĀCIJAS REZULTĀTĀ AR TEOSYAL MESO UN TEOSYAL MESOEXPERT UN TEOSYAL REDENSITY 1:

 • Starojošu, elastīgu ādu un līdzenu sejas krāsu;
 • Pazūd sīkās grumbas un samazinās dziļās grumbas;
 • Atjaunināšanās un pašpārliecinātība.

KAD VAR VEIKT BIOREVITALIZĀCIJU?

Biorevitalizācija ar TEOSYAL ir vissezonas procedūra, to var veikt jebkurā gada laikā, tā ir piemērota kā sievietēm, tā arī vīriešiem.

CIK DAUDZ LAIKA IR NEPIECIEŠAMS PROCEDŪRAI?

Biorevitalizācijas procedūra ar TEOSYAL Meso, TEOSYAL MesoExpert, TEOSYAL Redensity 1 ilgst ne vairāk kā 15-20 minūtes, tāpēc to var veikt pusdienas pārtraukumā vai iegriezties pie speciālista darba dienas beigās.

CIK ILGS IR REHABILITĀCIJAS PERIODS?

Rehabilitācijas laiks ir atkarīgs no ādas tipa un preparāta ievadīšanas tehnikas, bet parasti jau pēc 24 stundām injekcijas pēdas kļūst nemanāmas, jūsu āda iegūst skaistu, līdzenu nokrāsu, kļūst gluda, elastīga ar dabisku starojošu krāsu.

VAI BIOREVITALIZĀCIJAS PROCEDŪRA IR DROŠA?

Hialuronskābe, ko satur TEOSYAL Meso, TEOSYAL MesoExpert un TEOSYAL Redensity 1 preparāti, nav dzīvnieku izcelsmes, tāpēc tā ir hipoalergēna. Tās parametri pilnībā atbilst pašas ādas hialuronskābes parametriem.

Hialuronskābei, ko satur TEOSYAL preparāti, ir visaugstākā kvalitāte un tā atbilst visstingrākajām drošības normām:

 • Vairāk kā 8 gadus ilgie klīniskie novērojumi liecina par augstu drošību un minimālu iekaisuma reakciju rašanās risku;
 • Pilna ražošanas procesa kontrole (sākot no izejvielu attīrīšanas, beidzot ar preparātu iepakošanu) Teoxane Laboratorijā (Šveice);
 • Nevēlamu efektu rašanās līmenis ir viens no zemākajiem — 1/15000.

Teosyal produkcija — tā ir nepārspēta efektivitāte un absolūta drošība veiksmīgam ārsta darbam un pacienta apmierinātībai ar rezultātu.

Teosyal TEOXANE preparāti biorevitalizācijai

TEOXANE laboratorija piedāvā trīs biorevitalizantus:  TEOSYAL Meso, TEOSYAL MesoExpert, TEOSYAL Redensity 1, kas atšķiras pēc sastāva, risina jebkuras estētiskās problēmas uz sejas, kakla, dekoltē, roku delnām, roku zonā virs elkoņa jebkura vecuma pacientiem.

TEOSYAL PureSense Redensity I – biorevitalizācijas procedūra, lai atjaunotu ādas spēju atstarot gaismu.

Jaunā koncepcija apvieno divas kontūrkorekcijas un mezoterapijas metodes, lai atjaunotu ādas spēju atstarot gaismu.

TEOSYAL PureSense Redensity I inovatīvās formulas pamatā ir hialuronskābe un rūpīgi apstrādāti komponenti, kas ir ādas dabiskie struktūrelementi. Šo sastāvdaļu sinerģiskais efekts ir vērsts uz antioksidantu aizsardzības atjaunošanu un dermas nostiprināšanu.

Ideālo atjaunināšanas rezultātu garantē patentēta formula:

 • 15 mg/g hialuronskābe optimāli papildina mitruma līmeni un stiprina dermu;
 • dermorestrukturējošā kompleksa sastāvā ir trīs antioksidanti, astoņas aminoskābes. Preparāts satur divus minerālus un vienu vitamīnu, kas pilnībā savietojami ar hialuronskābi un izvēlēti saskaņā ar farmaceitiskajām kvalitātes normām.

Šāds komponentu apvienojums dod globālu ādas restrukturizācijas efektu, preparāta sastāvā ietilpstošais lidokaīns nodrošina pacientam maksimālo komfortu visas biorevitalizācijas procedūras laikā.

Preparāta efektivitāte:

 • likvidē līnijas un grumbas;
 • paaugstina ādas mitruma līmeni un elastīgumu;
 • piešķir ādai starojumu.

TEOSYAL PureSense Redensity I iedarbības mehānisms:

Augstais hialuronskābes saturs TEOSYAL PureSense Redensity I biorevitalizācijas preparātā ilgstoši atjaunojoši iedarbojas uz dermu. Biorevitalizācijas procedūras efekta dabiskums tiek sasniegts pateicoties tam, ka pacienta ādā injicētās molekulas sāk sadalīties sīkākās struktūrvienībās. No jauna izveidojušies mono- un disaharīdi kļūst par bioloģisku būvmateriālu, lai reģenerētu dermu ar pašas dermas hialuronskābi.

TEOSYAL PureSense Redensity I biorevitalizācijas procedūras apraksts:

Kursa laiks un ilgums. Biorevitalizācijas procedūra ar hialuronskābi tiek veikta bez anestēzijas un ilgst aptuveni 20-30 minūtes. Ādā ievadītais hialuronskābes preparāts aktivizē fibroblastus, kas noved pie jaunu elastīna un kolagēna struktūrvienību izveidošanās.

Dermas restrukturizācija ir ilgstošs process, tāpēc biorevitalizācija tiek veikta 4-6 procedūru kursā.

Intervāls starp biorevitalizācijas procedūrām – 10-14 dienas.

TEOSYAL PureSense Redensity I rezultāts:

Biorevitalizācija ar hialuronskābi paaugstina ādas elastīgumu, blīvumu, tonusu, piesātina to ar dzīvinošu mitrumu, uzlabo tās struktūru un krāsu.

Pēc procedūru kursa izlīdzinās reljefs, sīkās grumbas, bet dziļās grumbas kļūst mazāk pamanāmas, sejas ovāls tiek savilkts. Ievērojot visus ārsta norādījumus, jūs varat saglabāt biorevitalizācijas rezultātus 2-3 mēnešus.

Viens no inovatīvākajiem biorevitalizācijas preparātiem, pateicoties tam, ka tā sastāvā bez hialuronskābes iekļauts pilns vitamīnu un mikroelementu komplekss, kas nepieciešams ādas reģenerācijai un tās struktūras elementu atjaunošanai.

TEOSYAL MesoExpert preparāta injekcijas paaugstina tonusu un stimulē ādas revitalizāciju, aizkavē grumbu veidošanos un ļauj ilgstoši izskatīties jaunākam.

Biosintētiskas izcelsmes 15 mg/g hialuronskābe ar molekulāro svaru 1 000 000 daltoni.

Hialuronskābe ir ādas galvenais struktūras komponents, tā saglabā augstu mitruma līmeni ādā, stimulē reģenerācijas procesu, pastiprina antioksidējošo aizsardzību, revitalizē ādu, novērš grumbu veidošanos.

Antioksidanti

Alfa liposkābei piemīt izteikta antioksidējoša un pretiekaisuma iedarbība.

Glutations – dabas tripeptīds, atrodams organisma šūnās, pasargā tās no brīvajiem radikāļiem un citiem nelabvēlīgiem iedarbības faktoriem.

N-acitil-L-cisteīns ir modificēta cisteīna aminoskābes forma un tas ir glutationa priekštecis, ir patstāvīga antioksidējoša iedarbība.

Aminoskābes: arginīns, izoleicīns, leicīns, lizīns, glicīns, valīns, treonīns, prolīns.

Nepieciešamie olbaltumvielas molekulas struktūrkomponenti restrukturizē un atjauno ādu, pastiprina tās imūno aizsardzību, ir izteiktas antioksidējošas īpašības.

В6 vitamīns (piridoksīns).

Stimulē vielmaiņu, nepieciešams aminoskābju un esenciālo taukskābju metabolismam.

Minerāli: cinka acetāts un vara sulfāts

Cinks ietilpst daudzu metālfermentu struktūrā, tam piemīt reparatīvi antioksidējoša iedarbība.

Varš nepieciešams normālai fermentu funkcijai, kas regulē enerģijas veidošanās procesu šūnā, tam ir svarīga nozīme antioksidējošā aizsardzībā, piemīt pretiekaisuma iedarbība.

Hialuronskābe, aminoskābes, mikroelementi un antioksidanti kopīgi aktivizē kolagēna un elastīna veidošanos, uzlabo ādas struktūru un ārējo izskatu, padarot to elastīgāku, gludāku un starojošu.

4-6 secīgi seansi ar 10-14 dienu intervālu atjauno un nostiprina ādu, atgriež tai starojumu un veselību.

Mūsdienīgs un ļoti efektīvs hialuronskābes preparāts ādas biorevitalizācijai.

TEOSYAL Meso injekcijām ir redzams atjaunojošs efekts, tās uzlabo ādas kvalitāti. Pateicoties saviem optimālajiem bioķīmiskajiem parametriem, TEOSYAL Meso nodrošina maksimālu ādas atjaunošanas un restrukturizācijas rezultātu fizioloģiskā un drošā veidā.

TEOSYAL Meso bioķīmiskie parametri: 15 mg/g hialuronskābe ar molekulāro svaru 1 000 000 daltoni.

TEOSYAL Meso tiek ievadīta ādā ik pēc 10-14 dienām. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, ieteicami 4-6 secīgi seansi.

TEOSYAL Meso ir optimāla cenas – kvalitātes attiecība, ieteicama no 25 gadu vecuma visiem, kas cenšas izskatīties jauni un kopti, un kam nav nepieciešama ādas papildus vitamīnu stimulācija.

Cenas

Biorevitalizācija TEOSYAL® TEOXANE (ŠVEICE)

Teosyal Meso 1ml
140.00 €
Teosyal Meso-Expert 3 1ml
310.00 €
Teosyal PureSense Redensity 1 1ml
170.00 €
Teosyal PureSense Redensity 1 3ml
340.00 €

Pieteikties procedūraiBiorevitalizācija ar preparātu Teosyal® TEOXANE (Šveice)