Hialuronidāzes injekcijas sarežģījumu ārstēšanai pēc hialuronskābes izmantošanas, fibrozes un granulomas gadījumā

Hialuronidāze – tas ir ferments, kas īpašā veidā iznīcina hialuronskābes polimērus. Agrāk to plaši izmantoja cīņā ar fibrozo celulītu, kopš neseniem laikiem – lai iznīcinātu hialuronskābes filleru pārpalikumus vai granulomas.

Hialuronskābes fillerus, kas biezināti ar sašūtu polimēru, plaši izmanto estētiskajā medicīnā. Hialuronskābe tiek uzskatīta par drošu pildvielu, bet, neskatoties uz to, tā var kļūt par cēloni blakusefektiem, starp kuriem ir hiperkorekcija, infekcijas un granuloma. Šo efektu likvidēšanai izmanto hialuronidāzi, kas samazina arī ādas nekrozes risku.

Nepieciešamība likvidēt iepriekš ievadīto kosmētisko pildvielu var rasties situācijā, ja injekciju rezultāts izrādījies ārkārtīgi neestētisks vai preparāts ir provocējis nopietnus sarežģījumus un blakusefektus.

Kā hialuronidāze palīdz tikt galā ar sarežģījumiem pēc hialuronskābes ievadīšanas

Hialuronidāzes izmantošana kosmētikā ir vienkārša – tā ir sterila hialuronidāzes pulvera šķīduma ievadīšana tieši problēmzonā.

Pirms katras injekcijas ir jāveic alerģijas tests, jo hialuronidāze – tas ir ferments, eksogēna olbaltumviela. Šādas procedūras rezultāti ir ievērojami un tie ir redzami jau uzreiz.

Hialuronidāzes injekcijas palīdz ārstēt

  • granulomas;
  • pēcoperācijas fibrozi;
  • likvidēt hialuronskābes fillera pārpalikumus;
  • Tindala efektu.

Hialuronidāze hialuronskābes filleru pārpalikumu likvidēšanai

Hialuronidāzes injekcijas veiksmīgi un ātri iznīcina jebkuru šķērsi sašūto hialuronskābi. Turklāt nav svarīgi, cik ilgs laiks ir pagājis starp hialuronskābes injekciju un hialuronidāzes injekciju, jo pēdējā spēj iznīcināt hialuronskābi pat tad, ja tā organismā ir ievadīta jau pirms vairākiem gadiem.

Hialuronidāzes izmantošana pēcoperācijas fibrozes ārstēšanai

Agrāk hialuronidāzi izmantoja fibrozā celulīta ārstešanai. Autori noskaidrojuši, ka agrīna hialuronidāzes injekcija var samazināt fibrozi un tūsku pēc krūšu vai dubultzoda lipoplastikas vīriešiem. Krūžu un zoda lipoplastika bieži izraisa spēcīgu fibrozu reakciju, kas saglabājas ilgi, nereti pat vairākus mēnešus. Hialuronidāzes injekcija ļauj arī būtiski samazināt vai pilnībā atbrīvoties no pēcoperācijas fibrozes vairāku dienu laikā. Uzreiz pēc injekcijas tiek veikta masāža, lai viela labāk uzsūktos. Masāžas laikā ārsts var sajust tūlītēju fibrozes samazināšanos.

Hialuronidāzes ievadīšana Tindala efekta gadījumā

Virspusējās hialuronskābes injekcijas var piešķirt ādai citu nokrāsu (visbiežāk gaiši zilu) preparāta ievadīšanas zonā un ap to, kas atšķiras no pārējās ādas. Šādos gadījumos rezultāts pēc pirmās hialuronidāzes ievadīšanas ir redzams jau 30 minūtes pēc virspusējās injekcijas.

Laika sprīdim starp hialuronidāzes injekciju un jaunā hialuronskābes implantāta ievadīšanu ir jābūt vismaz nedēļai.

Hialuronidāzes pielietošanas zonas

Visizplatītākā hialuronidāzes pielietošanas zona pēc izmantotajām pildvielām ir asaru rieva. Tās ir arī lūpas, vaigi un deniņi.

Gelu izraisītas problēmas, kuras iespējams atrisināt ar hialuronidāzes palīdzību
Pietūkumos, punos hialuronidāze var tikt ievadīta, lai izšķīdinātu spēcīgo tūsku, kas radusies pildvielas rezultātā.

Asimetrija

To iespējams pielabot ar hialuronidāzi, ievadot to lielākajā pusē, lai pielīdzinātu tās izmēru otrajai pusei.

Fillera pārmērīga izmantošana

Arī to iespējams labot ar fermenta palīdzību (piemēram, samazināt pārāk lielas lūpas pēc to palielināšanas).

Asinsvadu sarežģījumi

Ja artērija tiek bloķēta pildvielas ievadīšanas procedūras laikā, kā rezultātā tiek traucēta asins pieplūde ādā, ir nekavējoties jāievada hialuronidāze, lai mēģinātu novērst ādas nekrozi apstrādātajā zonā.

Cenas

Hialuronidāzes injekcijas

Hialuronidāzes injekcijas
Nepieciešamo preparāta daudzumu var noteikt tikai ārsts – dermatologs, tiekoties klātienē.
150.00 €

Pieteikties procedūraiHialuronidāzes injekcijas – filleru un gēlu hiperkorekcija un granulomu ārstēšana