Estētiskas kosmetoloģijas medicīnas centrs “Art of Beauty” piedāvā TEOXANE (Šveice) laboratorijas fillerus, kuri gatavoti no ļoti stingras želejas uz hialuronskābes TEOSYAL bāzes, kas pēc savām īpašībām līdzinās stabiliem sejas implantiem: tie droši notur formu, nemaina savu atrašanās vietu pēc to ievadīšanas un ilgstoši saglabā lieliskus rezultātus.

Par kontūrplastiku

Kontūrplastika ir grumbu likvidēšanas un sejas kontūras korekcijas injekciju metode, kas balstīta uz zemādas zonas aizpildīšanu ar speciāliem preparātiem (filleriem).

Mūsdienās kontūrplastika ir sasniegusi tādu līmeni, ka ļauj speciālistiem burtiski izveidot vēlamo sejas ovālu – radīt augstus vaigu kaulus, ideāli gludu pāreju no deguna – lūpu un deguna – asaru zonas pie vaigiem, pievilcīgas izteiksmīgas lūpas, precīzi iezīmētu zodu.

 • Kādā nolūkā tiek veikta kontūrplastika?

Jāsaprot, ka kontūrplastikas mērķis, pirmkārt, ir ārējā, estētiskā efekta sasniegšana. Ir arī daži terapeitiskie rezultāti – tādi kā kolagēna un elastīna izstrādes stimulācija organismā, tomēr, ja runa iet par cīņu ar iekšējām novecošanās pazīmēm, pareizāk būs izmantot tādas procedūras kā PRP – plasmoterapija RegenLab, IPL Fotoatjaunošana, biorevitalizācija, bioreparācija.

Ar kontūrplastikas palīdzību iespējams:

 • Novērst praktiski visus grumbu un krunku tipus (izņemot dziļās “struktūras” grumbas);
 • Palielināt lūpas un koriģēt to formu;
 • Formēt tās vai citas sejas daļas apjomu (vaigi, zods, vaigu kauli, deguna galiņš u.c.);
 • Likvidēt asimetriju sejas vaibstos;
 • Procedūra ir efektīva ne tikai sejas, bet arī kakla, dekoltē zonā, kā arī apstrādājot ādu uz delnām un ceļiem.

Par laboratoriju

TEOXANE laboratorija ir izveidota 2003.gadā Ženēvā un specializējas hialuronskābes injekciju dermālo filleru izstrādē un ražošanā.

Pateicoties panākumiem, kurus nodrošināja produkcijas augstā kvalitāte, radošā pieeja, nepārtrauktās izstrādes un inovācijas, Teoxane tiek piedāvāts vairāk kā 90 pasaules valstīs.
Teoxane ir zināms kā neapstrīdams līderis dermālo filleru tirgū un pēdējos gados ieņem trešo vietu hialuronskābes filleru ražošanā.

TEOXANE laboratorija ir patentējusi tehnoloģiju (OMPS), kas ļauj pilnībā kontrolēt hialuronskābes retikulācijas parametrus (temperatūra, nosacījumi, tīrīšana utt.), produkta tīrību, kvalitāti, kontrolējot visus augstākminētos parametrus.
TEOXANE laboratorija izstrādā produktus ar progresīvām un specifiskām reoloģiskām īpašībām, lielāku/mazāku hialuronskābes koncentrāciju, kas ļauj speciālistiem izmantot pilnu preparātu spektru īpašos gadījumos.

Hialuronskābes injekciju preparāti ir sevi labi pierādījuši, jau vairākus gadus tie tiek izmantoti estētiskajā medicīnā un kosmetoloģijā, jo tieši ar hialuronskābes daudzuma samazināšanos ādā ir saistītas tās novecošanās ārējās pazīmes.

Kas ietilpst TEOSYAL līnijas preparātu sastāvā?

Tradicionāli galvenais TEOSYAL komponents ir ne-dzīvnieku izcelsmes hialuronskābe. Kad skābe nokļūst zem ādas, tā sāk uzkrāt sev apkārt ūdens molekulas, kā rezultātā izlīdzinās grumbas. Skābes molekulas ir tik cieši savstarpēji saistītas, ka to savienojumi sabrūk lēnām. Ar to arī skaidrojams ilgstošais TEOSYAL kontūrplastikas efekts.

Fillera priekšrocības

Par fillera galvenajām priekšrocībām ražotāji uzskata vistīrāko hialuronskābi. Skābes īpašības, ko satur šīs preparāts, ne tikai atbilst Eiropas farmakoloģiskajiem standartiem, tās par vairākām pozīcijām pārsniedz prasītās normas, t.i. skābe ir pat tīrāka nekā to pieprasa likums. Tāpēc varbūtība, ka pēc TEOSYAL injekcijas radīsies sarežģījumi, ir iespējami zemāka, kā pēc kādu citu filleru injekcijas.

Turklāt TEOSYAL preparāts nodrošina efektu, kas saglabājas līdz 12 mēnešiem. Tas ir pietiekami ilgstošs laiks, jo vidējie statistiskie filleri garantē rezultātu tikai uz 6-8 mēnešiem.
Turklāt, TEOSYAL efektu iespējams pagarināt, ja tiek veiktas papildus

TEOSYAL arsenālā ir visplašākā injekcijas preparātu gamma uz hialuronskābes pamata, tai skaitā ar 0,3% lidokaīnu (nodrošina vietējo anestēziju un veicina fillera viengabalainības saglabāšanos), kas ļauj veiksmīgi atrisināt jebkuru problēmu:

 • Intensīvs apjoms.
 • Maiga modelēšana.
 • Lūpu remodelēšana.
 • Intensīva piepildīšana.
 • Pirmo grumbu līniju korekcija.
 • Papildus apjoms.
 • Ātrs uzpildīšanas rezultāts.
 • Ādas biorevitalizācija.
 • Ādas mitrināšana un reģenerācija, aktīvo šūnu atjaunošana.

Turklāt pieejami nestabilizētās un daļēji stabilizētās hialuronskābes preparāti, kas papildina speciālista iespēju klāstu atgriezt pacientam zaudēto jaunību.
Piemēram, spīdošus rezultātus izdodas panākt, koriģējot deguna asaru kanālu un likvidējot tumšos riņķus zem acīm, likvidēt nelielus plakstiņu noslīdējumus.

Laboratorijas veiktie pētījumi parādīja, ka 100% pacientu ir apmierināti ar procedūras estētisko rezultātu.

EFEKTIVITĀTE

 • Patentētas tehnoloģijas
 • Optimāls retikulācijas līmenis
 • Plaša preparātu gamma katram gadījumam

DROŠĪBA

 • Pilna kontrole pār ražošanas procesu
 • Vairāk kā 5 gadu klīniskās lietošanas pieredze
 • Vairāk kā 1,5 miljoni injekcijas šļirču
 • Pateicoties maksimālai hialuronskābes filleru ražošana kontrolei, TEOXANE ir pazīstams ar savu kvalitāti un produkcijas augsto drošības līmeni.

Vairāk kā 5 gadu klīniskās lietošanas pieredze, vairāk kā 1,5 miljoni injekcijas šļirču, blakusefektu līmenis ir mazāks kā 1/15000 (viens no zemākajiem dermālo filleru tirgū), un neatkarīgi klīniskie pētījumi apliecina optimālu drošību, minimālu pēcinjekcijas iekaisumu līmeni pēc TEOSYAL gammas dermālo filleru ievadīšanas.

ILGUMS

 • Monofāzes gēls lielākai rezistencei brīvajiem radikāļiem.
 • Ilgstoša iedarbība (līdz 18 mēnešiem).
 • TEOSYAL gēli ir monofāžu, homogenizēti tīri produkti, kas nodrošina lielu rezistenci brīvajiem radikāļiem, kuri ir atbildīgi par hialuronskābes rezorbciju un samazina gēlu korekcijas efektu.

Dermālo TEOSYAL filleru gamma ir pazīstama ar savu ilgstošo iedarbību, vidēji no 12 līdz 18 mēnešiem apjoma produktiem.

Doktora S.J. Falcone et al veiktie neatkarīgie pētījumi, kas nesen publicēti žurnālā Dermatologic Surgery (2009) liecina, ka TEOSYAL Ultra Deep ir filleris ar vislielāko iedarbības laiku starp citiem 18, tirgū sastopamiem, filleriem.

Šodien šīs metodes ir lieliski nostrādātas, un tās piedāvā daudzas firmas. Izdarot izvēli, svarīgi saprast, ka atšķirība, pirmkārt, slēpjas preparātu sastāvā. To fiziskās īpašības ir atkarīgas no hialuronskābes molekulārā svara, koncentrācijas un stabilizācijas pakāpes. Būtībā, runājot par filleriem gēliem, tad tieši šīs īpašības nosaka to spēju piepildīt audus un radīt apjomu grumbu vietā.

* Lai panāktu ideālu rezultātu TEOXANE ir izstrādājusi ekskluzīvu sejas kopšanas līdzekļu līniju jutīgai ādai ap acīm, kaklam, dekoltē zonā. To sastāvā – elastīgā hialuronskābe, 8 aminoskābes, 3 antioksidanti, minerāli, vitamīns B6. Šai kosmētikai pašai par sevi ir atjauninošs efekts, bet apvienojumā ar injekciju procedūrām, pirms un pēc tām tiek sasniegts augsts rezultātu līmenis.

TEOXAN E līdzekļiem ādas kopšanai mājas apstākļos ir pretiekaisuma un nomierinoša iedarbība, tie paātrina ādas šūnu reģenerāciju, bet uzreiz pēc procedūras rada patīkamu komforta sajūtu.

TEOXANE kosmētica…
Seansu skaits un periodiskums tiek noteikts individuāli.

Cenas

KONTŪRPLASTIKA AR TEOSYAL® TEOXANE (ŠVEICE)

Teosyal PureSense Redensity 2
Deguna asaru kanāla un tumšo loku zem acīm korekcija: - Tumšie loki zem acīm, kas saistīti ar zemacu rievām (asaru, zemacs); - smalkās grumbu līnijas.
350.00 €
Teosyal PureSense Deep Line
Intensīva aizpildīšana: - dziļās grumbas; - izteiktas deguna – lūpu ieloces korekcija; - „marionetes līnijas” korekcija.
280.00 €
Teosyal PureSense First Line
Pirmo grumbiņu korekcija: - smalkās grumbu līnijas; - „zosu kājiņas” pie acīm; - periorālās līnijas; - vertikālās grumbas starpuzacu zonā.
210.00 €
Teosyal PureSense Kiss
Lūpu remodelēšana: - lūpu kontūras korekcija; - lūpu apjoma palielināšana; - mutes kaktiņu fillings.
310.00 €
Teosyal PureSense Ultimate l
Intensīvs apjoms: - sejas kontūras remodelēšana; - trūkstošā apjoma radīšana.
310.00 €
Teosyal PureSense Ultimate 2
Intensīvs apjoms: - sejas kontūras remodelēšana; - trūkstošā apjoma radīšana.
530.00 €
Teosyal PureSense Ultimate 3
Intensīvs apjoms: - sejas kontūras remodelēšana; - trūkstošā apjoma radīšana.
610.00 €
Teosyal PureSense Ultra Deep
Maigā modelēšana: - apjoma remodelēšana; - dziļo ieloču samazināšana.
310.00 €
Teosyal PureSense Global Action
Ātrs aizpildīšanas rezultāts. Vidēji dziļu grumbu aizpildīšana: - deguna – lūpu ieloču korekcija; - grumbas uzacu starpas zonā; - periorālas grumbas; - lūpu kontūras korekcija; - lūpu apjoma palielināšana.
280.00 €
Teosyal Touch up
Papildus apjoms: - profilaktiski seansi visām sejas zonām.
200.00 €

*Procedūras cena ir atkarīga no izmantotā produkta apjoma.

Pieteikties procedūraiKontūrplastika ar preparātu Teosyal®, TEOXANE (Šveice)