Intīmās zonas kontūrplastika ir vaginālās zonas korekcija bez ķirurģijas vai traumēšanas, izmantojot hialuronskābes injekcijas.

Preparāti VIVACY Desirial® un Desirial Plus® no VIVACY laboratorijas (Francija) veidoti uz hialuronskābes bāzes un paredzēti ievadīšanai zem intīmās zonas ādas un gļotādas. Šajā laboratorijā strādā estētiskās un pretnovecošanas medicīnas speciālisti.

Hialuronskābes gels VIVACY Desirial®

Desirial® ir pasaulē pirmā injekcijas gelu līnija uz bioloģiski noārdošās augu izcelsmes hialuronskābes bāzes, kas paredzēta tieši sieviešu intīmās veselības uzturēšanai, maksts atrofijas ārstēšanai un lielo kaunuma lūpu apjoma atjaunošanai).

Preparāti Desirial® tiek veidoti no diviem geliem: VDesirial®un Desirial® Plus. Esošajām formām atšķiras koncentrācija un viskoelastiskās īpašības. Tikai ārsts atbilstoši Jūsu indikācijām izlemj, kāds preparāts piemērots tieši Jums.

Desirial® paredzēts audu trofikas atjaunošanai (mitrināšana, audu elastīguma, tonusa un jutīguma paaugstināšana) vulvovaginālajā zonā. Ar injekcijām hialuronskābe tiek ievadīta audos, lai ierobežotu vaginālo sausumu un uzlabotu audu kvalitāti.

 

Desirial® Plus ir elastīgāks gels, kas paredzēts vulvas morfoloģisko nepilnību korekcijai. Kā šīs estētiskās procedūras papildu rezultāts var tikt novērota arī funkcionālo traucējumu samazināšanās.

Vivacy Desirial® tehnoloģija

Preparāti Desirial® tiek ražoti saskaņā ar patentētu tehnoloģiju VIVACY – IPN-Like, tie satur tīru stabilizētu hialuronskābi un antioksidantu mannitolu.

 • Hialuronskābe: Mitrinoša iedarbība
  1. Hialuronskābe ir dabiskas izcelsmes molekulas, kas ir cilvēka organismā, precīzāk, ādā un gļotādā. Hialuronskābei ir īpašas spējas aizturēt ūdens molekulas, kuru svars 1000 reizes pārsniedz pašu skābes molekulu svaru, tādēļ tiek uzlabota mitrināšana un audu tonuss.
   Hialuronkābei ir īss pussabrukšanas periods, un tā šķīst ūdenī, tāpēc ir jālieto preparāta stabilizācijas tehnoloģijas. Stabilizācijas procesu veic ar patentēto tehnoloģiju IPN-Like, un veicina molekulu savienošanos vienotā ķēdē, lai iegūtu vienotu gelu. Procesa rezultātā preparāts DESIRIAL® saglabā mitrinošās īpašības vairāku mēnešu garumā.
 • Patentētā IPN-LIKE tehnoloģija
  1. Unikālā IPN-Like tehnoloģija tika izstrādāta un patentēta franču laboratorijā Laboratoire Vivacy (darbojas kopš 2007. gada). Tehnoloģija ietver divu monofāžu savienotu hialuronskābes tīklu savstarpēju sasaistīšanos, kas stabilizē hialuronskābi drošam un ilglaicīgam terapeitiskajam efektam.
 • Antioksidants mannitols: aizsargājoša iedarbība
  1. Antioksidants mannitols ietilpst preparātu Desirial® sastāvā un ierobežo ķermeņa degradāciju tieši pēc injekcijas. Mannitols cīnās ar brīvajiem radikāļiem, kas rodas, kad tiek bojāta āda ar adatas vai katetra galu, un saglabā ievadīto hialuronskābi pirmajās stundās pēc injekcijas.

VIVACY Desirial® priekšrocības

Vivacy Desirial® ir paredzēts dzimumorgāna ādas virsējā slāņa un gļotādas ārstēšanas stimulēšanai, kā arī tonusa, jutīguma, elastīguma un ādas trofikas atjaunošanai.
Pēc hialuronu fillera VIVACY Desirial® izmantošanas palielinās lielo kaunuma lūpu apjoms, nostiprinās maksts smalkie muskuļi, kā arī samazinās gļotādas sausums un pastiprinās jutīgums.

VIVACY Desirial® darbības ilgums

VIVACY Desirial® injekcijas rezultāti parasti ir redzami uzreiz pēc procedūras beigām. Efekta ilgums ir no 6 līdz 8 mēnešiem. Lai uzturētu nepieciešamos rezultātus, ieteicams veikt atkārtotas procedūras.

VIVACY Desirial® darbības rezutāts

 • Vulvovaginālās zonas mitrināšana.
 • Nomieronošs efekts kairinātajos apgabalos.
 • Gļotādas audu kvalitātes uzlabošanās.
 • Lielo kaunuma lūpu aizsargfunkciju pastiprināšanās apjoma palielināšanās dēļ.
 • Vulvovaginālās zonas estētiskā izskata uzlabošanās.

Medicīniskās indikācijas:

 • Dispareūnija (sāpes dzimumakta laikā).
 • Vulvodīnija (sāpes maksts rajonā).
 • Maksts sausums, nieze, diskomforts un kairinājums.
 • Maksts ļenganums.
 • Lielo un mazo kaunuma lūpu korekcija (lipodistrofija, plīsumi pēc traumas, operācijas vai dzemdībām).
 • G punkta jutīguma samazināšanās.
 • Vulvas krauroze (vulvas atrofija).
 • Klitora korekcija.
 • Kaunuma formas korekcija.
 • Vaginoplastika.
 • Starpenes defekti (anatomiskie, pēc traumas, pēc dzemdībām, iedzimtie).
 • Estētiskais izskats.

Kontrindikācijas

 • Grūtniecība, laktācijas periods.
 • Ja paredzamajos injekcijas apgabalos ir iekaisums un/vai vīrusu infekcijas pazīmes (herpes, cilvēka papilomas vīruss), bakteriālā vai sēnīšu etioloģija (kandidoze) un/vai paciente tiek ārstēta sakarā ar šo diagnozi.
 • Individuālā nepanesamība pret kādu no ievadāmā preparāta sastāvdaļām (hialuronskābe).

Pims Desirial® Pluse lietošanas ir obligāta konsultācija pie ārsta.

KLĪNISKI PIERĀDĪTIE REZULTĀTI

94% sievietēm ievērojami uzlabojās dzīves kvalitāte pēc 6 mēnešu ārstniecības ar preparātu Desirial®.

93% sievietēm ievērojami uzlabojās dzīves kvalitāte pēc 12 mēnešu ārstniecības ar preparātu Desirial® Plus.

Rekomendācijas

Pēc preparāta ievadīšanas ieteicams 3 dienas atturēties no dzimumdzīves, pirts, saunas apmeklēšanas, iešanas vannā.

Jautājumi

Ar injekciju hialuronskābe tiek ievadīta vulvovaginālās zonas audos, kur veicina efektīvu mitrināšanu. Šis injekcijas veids rada mehānisku spiedienu uz vulvovaginālās zonas gļotādas šūnām, tādējādi paaugstinot to aktivitāti, kā arī veicina elastīna sintēzes pastiprināšanos kolagēna šķiedrās, lai uzlabotu vulvovaginālās zonas gļotādas stāvokli.

Sievietes dzimumorgāni tāpat kā viss organisms ar laiku noveco. Menopauzes laikā vaginālās zonas audi īpaši cieš no estrogēna izstrādāšanas samazināšanās. Pazeminoties estrogēna līmenim, maksts gļotāda kļūst plānāka un izžūst, kas to padara vājāku. Maksts kļūst mazāk elastīga un tvirta. Dabiskie aizsargmehānismi samazina savu efektivitāti, līdz ar to pastiprinās vaginālo infekciju rašanās risks.

Vispārējs diskomforts un izmaiņas vaginālās zonas gļotādā var negatīvi ietekmēt sievietes ikdienas dzīves kvalitāti.

Šie simptomi parasti rodas tādēļ, ka zūd gļotādas elastība, un biežāk ir menopauzes laikā. Tomēr tas var notikt arī ar sievietēm bērnu dzemdēšanas vecumā.

Procedūru, izmantojot preparātu DESIRIAL®, var veikt jebkurš ārsts, kurš ir specializējies rekonstruktīvajā un funkcionālajā ginekoloģijā. DESIRIAL® un/vai DESIRIAL® PLUS injekcijas medicīnas kabinetā jāveic ārstam, kurš pārzina filleru injekcijas ievadīšanas metodiku (ir ieguvis atbilstošu sertifikātu) un kuram labas sieviešu dzimumorgānu anatomijas zināšanas.

Efektīvu procedūru bez sāpēm garantē vietējā anestēzija pirms DESIRIAL® un/vai DESIRIAL® PLUS injekcijas.

DESIRIAL® injekcijas parasti tiek veiktas vulvas rajonā un pirms maksts. Lai mitrinātu gļotādas audus, ārsts var izmantot ļoti plānas adatas, kas ļauj injekciju veikt tuvu ādas virsmai.

DESIRIAL® PLUS injekcijas ārsts veic zem lielo kaunuma lūpu ādas. Lai veiktu šo manipulāciju, tiek izmantotas neliela izmēra adatas, kas iekļūst zem ādas gar kaunuma lūpām, novēršot jebkādus bojājumus. Procedūras ilgums ir 20 minūtes.

Preparāti DESIRIAL® un DESIRIAL® PLUS pastiprina mitrināšanu un var tikt izmantoti tās ķermeņa daļas atjaunošanai, kurā Jūs jūtat diskomfortu. Gļotāda kļūst noturīgāka pret iekaisuma procesiem, un samazinās vulvovaginālās atrofijas simptomi. Tiek likvidētas arī vulvas izraisītās sāpes (dispareūnija), kairinājums un nieze. Galvenais ieguvums no procedūras ar preparātu DESIRIAL® ir sievietes dzīves kvalitātes uzlabošanās, par ko var pārliecināties pavisam drīz. DESIRIAL® palīdz saglabāt sievišķību, likvidējot vaginālo sausumu.

Lai garantētu optimālu un ilgstošu efektu, var būt nepieciešami papildu injekciju ievadīšanas seansi. Jūsu ārsts varēs piemeklēt Jums piemērotāko DESIRIAL® preparātu. Par preparātu DESIRIAL® uzziniet vairāk pie sava ārsta un piesakieties procedūras veikšanai.

Kā jebkuru hialuronskābi saturošo preparātu ievadīšanas laikā iespējamie blakusefekti ir pietūkums, uzpampums, hematomas veidošanās, niezes un pastiprināta jutīguma parādīšanās injekcijas vietā, kas uzsūcas un pazūd dažu dienu laikā.
Par jebkuriem blakusefektiem, kas nav izzuduši nedēļas laikā, vai tad, ja parādījušās kādas citas nevēlamas parādības, noteikti pēc iespējas ātrāk ziņojiet savam ārstam.

Cenas

Intīmās zonas kontūrplastika

Lielo kaunuma lūpu zaudētā apjoma atjaunošana (2 ml)
400.00 €
Mazo kaunuma lūpu formas korekcija (1ml)
250.00 €
Lielo kaunuma lūpu mitrināšana un tonusa paaugstināšana (1 ml)
250.00 €
Mazo kaunuma lūpu mitrināšana un tonusa paaugstināšana (1ml)
250.00 €
Vecuma un pēcdzemdību involutīvo izmaiņu pilna korekcija (3 ml), lielo kaunuma lūpu, mazo kaunuma lūpu mitrināšana un tonusa palielināšana
630.00 €

Pieteikties procedūraiIntīmās zonas kontūrplastika