Kosmetoloģija vīriešiem – specializēts kosmētisko procedūru komplekss, kas izstrādāts, ņemot vērā vīriešu ādas un šūnu anatomisko, fizioloģisko un hormonālo uzbūvi.

Respektabla vīrieša „galvenā vizītkarte” – tā ir veselīga sejas krāsa un iznesīga figūra. Estētiskās kosmetoloģijas medicīnas centrs „Art of Beauty” piedāvā pakalpojumus, kas stiprā dzimuma pārstāvjiem palīdz risināt ārējā izskata problēmas.

Vīriešu ādas atšķirības no sieviešu:

  • Vīriešu āda ir divkārt biezāka un daudz blīvāka, tā retāk ir plāna un pigmentēta. Tā nav tik elastīga un vingra, tai ir mazāka nosliece uz sīku tīklveida grumbiņu veidošanos.
  • Vīriešu āda labāk saglabā iekšējo šķidrumu un tai retāk nepieciešama papildus mitrināšana. Tās struktūrā ir daudz lielāks matu folikulu, sviedru un tauku dziedzeru skaits, turklāt sviedru un tauku dziedzeru aktivitāte ir daudz lielāka kā sievietēm.
  • Vīriešu ādai ir nosliece uz paaugstinātu taukainību salīdzinājumā ar sieviešu ādu. Paaugstinātas tauku dziedzeru aktivitātes rezultātā veidojas pinnes, komedoni.
  • Vīriešu ādas рН ir daudz skābāks, kas padara to uzņēmīgu pret bakteriāliem iekaisumiem.
  • Vīriešu sejas āda ir daudz jutīgāka nepārtrauktā kairinošā faktora – biežās skūšanās dēļ, kā rezultātā āda var sākt lobīties.
  • Vīriešiem ir spēcīgāk izteikta vecuma gravitācijas ptoze, ar gadiem viņiem notiek daudz pamanāmākas sejas ovāla izmaiņas.
  • Vīriešu ādai lielā mērā raksturīga dziļo grumbu veidošanās, un šīs grumbas grūtāk pakļaujas jebkurām ārstnieciskām kosmetoloģijas procedūrām.
  • Vīriešiem raksturīga maisiņu veidošanās zem acīm, kas nav saistīts ar šķidruma aizkavi organismā.

Mūsu speciālisti piemeklēs jums individuālu programmu, bet jūs savā biznesa plānā izbrīvējiet vairākas stundas mūsu Centra apmeklējumam.

Konsultācijas:

Ārsta – dermatologa konsultācija, pamatojoties uz aparāta SOFT PLUS VIDEO (Callegari, Itālija) datiem

Ādas stāvokļa multiparametriskās diagnostikas sistēma kosmetoloģijā, dermatoloģijā. Aparāts paredzēts individuālai ādas kosmētisko trūkumu korekcijas programmu piemeklēšanai un pamatotai kosmētisko līdzekļu izvēlei.

Diagnostikas rezultāti tiek sniegti uzskatāmā ciparu vai grafiskā formā, norādot normu robežas.

Ārsta – dermatologa konsultācija – palīdzēs saprast estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas mūsdienu tehnoloģijas un izvēlēties visefektīvākos komfortablus un organismam drošus dabiskā pievilcīguma saglabāšanas un atjaunināšanas veidus.

Sejas korekcijas kosmētiskās programmas:

Kosmētiskā sejas tīrīšana (ultraskaņas un mehāniskā)

Dziļa sejas ādas tīrīšana, komedonu, tauku korķu, virspusējo atmirušo raga šūnu likvidēšana.

Rezultāts:
Sejas āda kļūst svaigāka, maigāka, izlīdzinās tās krāsa un paaugstinās mitruma līmenis ādā. Pastiprinoties vietējai asinsritei un limfritei, samazinās tūska. Plānāka kļūst ādas raga kārta, kas sastāv no atmirušām šūnām. Uzklājot uz ādas krēmus un maskas, kas pirms tam attīrīta ar ultraskaņas palīdzību, uzlabojas aktīvo vielu iekļūšana dziļākajos slāņos.

Pīlings – augšējo epidermas slāņu likvidēšanas process ar vēlāko ādas fizioloģisko atjaunošanu, paātrinot tās dabisko lobīšanos ar speciāli piemeklētu sastāvu palīdzību.

Rezultāts:
Ar šādas procedūras palīdzību var atbrīvoties no tādām nepatīkamām ādas izmaiņām kā pigmentācija, rētas un piņņu sekas. Turklāt paaugstinās ādas tonuss un reljefs, tiek minimizēta pigmentācija, uzlabojas sejas krāsa, normalizējas ādas taukainība, tiek likvidētas novecošanās pazīmes.

Klasiskā sejas, kakla ādas un acu zonas kopšana

Programmas izstrādātas, ņemot vērā vīriešu specifiskās prasības attiecībā uz ādas kopšanas kvalitāti un efektivitāti.

Rezultāts:
Uzlabojas ādas vizuālais izskats, izlīdzinās grumbas, paaugstinās mitruma līmenis, normalizējas dabiskā sejas krāsa. Pastiprinās asinsrite un limftece, tiek likvidēta tūska un tumšie riņķi zem acīm, tiek modelēts sejas ovāls. Āda tiek pabarota, atjaunota un stiprināta no iekšpuses.

Sejas un ķermeņa ādas korekcijas injekciju metodes:

Plazmoliftings PRP jeb Autoloģiskā šūnu atjaunināšana no laboratorijas RegenLab (Šveice)

Inovatīva Šveices sejas un ķermeņa ādas atjaunināšanas un liftinga tehnoloģija ar autoplazmas palīdzību, kas bagātināta ar dzīvotspējīgiem trombocītiem un autogēlu, kurš tiek iegūts pacienta klātbūtnē no viņa paša asinīm.

Rezultāts:
Aktivizējas dabiskais atjaunināšanas process, uzlabojas asinsrite, vielmaiņa pāriet uz jaunības režīmu, tiek apturēti turpmākie novecošanās procesi.

Kontūrplastika

Tā ir grumbu likvidēšanas un sejas kontūras korekcijas injekciju metode, kas balstīta uz zemādas dobuma aizpildīšanu ar speciāliem preparātiem (filleriem).

Rezultāts:
Tiek koriģēti sejas defekti un negludumi, izlīdzinās grumbas un krokas, izzūd pigmentācija, lūpu kontūras un sejas ovāls kļūst daudz precīzāks.

Ādas biorevitalizācija

Sejas un ķermeņa kopšanas injekciju metode, kas balstīta uz hialuronskābes preparātu ievadīšanu zem ādas. Aizkavē ādas novecošanos.

Rezultāts:
Atjaunināšana un vecuma izmaiņu profilakse. Izlīdzinās virspusējās grumbas uz sejas, kakla un dekoltē zonā. Ādai tiek atgriezts zaudētais vingrums un elastīgums, likvidēta akne un postakne.

Mezoterapija

Sejas un ķermeņa ādas atjaunināšanas metode, kosmētisko trūkumu korekcija. Tā ir speciālu ārstniecības preparātu ievadīšana tieši problēmzonā, nodrošina maksimālu vielas koncentrāciju vajadzīgajā vietā, lokāla, nav vispārēja iedarbība uz organismu.

Rezultāts:
Vitamīnu un antioksidantu injekcijas stimulē kolagēna un elastīna metabolisko aktivitāti, novērš grumbu veidošanos, likvidē pigmentāciju. Lai izvairītos no tik neestētiskas lietas kā dubultzods, vīriešiem tiek piedāvāts iziet speciālo mezoterapijas kursu.

Sejas un ķermeņa korekcijas un atjaunināšanas aparātu metodes:

Sejas un ķermeņa atjaunināšanas procedūras ar aparātu X-Lite Biopotential – REGENERATION–REJUVENATION System (Vācija)

Sistēma X-Lite Biopotential izmanto efektīvu tehnoloģiju kombināciju, tādu kā radiofrekvenču enerģija, mikrovibrācija, vairāku veidu un speciālu spektru gaismas enerģija. Liela nozīme ir tieši izmantojamajiem spektriem un optimālajiem gaismas viļņu maksimumiem, kas veicina pašas ādas biopotenciāla stimulāciju.

Rezultāts:
Bezprecedenta atjauninošs liftinga efekts. Sejas apstrādē – izteikta ādas savilšana vaiga kaulu un vaigu zonā (bezoperācijas lifitngs), deguna un lūpu kroku un dziļo mīmisko grumbu samazināšana ap muti, precīzas sejas kontūras veidošana un būtiska dažādu ādas noslīdējumu samazināšana (dubultzods, „atkārušās lūpas” utt.).

Acu zonas ādas apstrādē tiek likvidētas krunciņas un „zosu kājiņas”, tiek veikts augšējā un apakšējā plakstiņa liftings, manāmi samazinās maisiņi zem acīm un augšējā plakstiņa noslīdējums.

Foto atjaunināšana

Mūsdienu metode ādas jaunības atjaunošanai un tās uzturēšanai veselīgā stāvoklī, kur tiek izmantota fotoiedarbības enerģija. Procedūra nav traumatiska, tā ir nesāpīga, nav nepieciešams rehabilitācijas periods un tā ir īpaši ieteicama vīriešiem, kas nevar uz ilgu laiku izrauties no dzīves ritma.

Sejas un kakla ādas atjaunināšana ar aparātu Cosmetic System Saphira IPL/ SHRe-motion (Vācija)

Atjauno ādu un likvidē defektus, netraumējot tās virsmu, izlīdzina pat pašas dziļākās grumbas.

Rezultāts:
Ādas atjaunināšana. Āda tiek savilkta, izlīdzinās sīkas grumbas, izlīdzinās reljefs, uzlabojas ādas tekstūra, sašaurinās poras, samazinās sausums, izzūd savilktības sajūta, pigmentācijas plankumi un asinsvadu veidojumi kļūst nemanāmi.

Oxygen Theraph ar aparātu OxyGet (Itālija)

Tā ir skābekļa mezoterapija ādas atjaunināšanai un grumbu korekcijai. Procedūra nodrošinās ādu ar nepieciešamajiem vitamīniem, minerālvielām un, galvenais, ar hialuronskābi, kas novērš ādas novecošanos.

Rezultāts:
Tūlītēja ādas mitrināšana un reģenerācija, ūdens – lipīdā līdzsvara normalizācija. Piesātinot ādas šūnas ar skābekli, uzlabojas vielmaiņa, paātrinās atjaunojošie procesi, āda iegūst veselīgu izskatu.

Figūras modelēšana, lipolīze, liftings ar aparātu Body Shape RF (Vācija)

Tā ir jaunākā, efektīva un optimāla neķirurģiska metožu sistēma nesāpīgai tauku nogulšņu likvidēšanai, celulīta ārstēšanai, figūras korekcijai, ķermeņa ādas atjaunināšanai un savilkšanai.

Rezultāts:
Uzlabojas asins mikrocirkulācija, barošana un vielmaiņas procesi audos. Lipolīzes stimulācija, hipertrofēto taukšūnu atjaunošana. Jauna kolagēna sintēze, tūlītējs liftings.

Figūras korekcija ar aparātu Cryo-X / RF (Vācija)

Jaunākā tehnoloģija, kas apvieno sevī iespēju kontrolēti izmantot zemas temperatūras, kā arī radiofrekvenču strāvu RF ar mērķi iedarboties uz tauku nogulsnēm.

Rezultāts:
Vienas procedūras laikā samazinās līdz 20-40% taukšūnu iedarbības zonā. Celulīta likvidēšana, vielmaiņas procesu aktivizācija, toksīnu izvadīšana no organisma. Ādas ārējā izskata uzlabošana, figūras modelēšana, notievēšana.

Nevēlamu matiņu likvidēšana.

Fotoepilācija ar aparātu Cosmetic System Saphira IPL/ SHR e-motion (Vācija)

IPL/SHR (Super Hair Removal) e-motion – matiņu likvidēšanas procedūra, kas ļauj atbrīvoties no nevēlamiem matiņiem jebkurā sejas un ķermeņa zonā.

IPL/SHR – vienīgā klīniski pierādītā nesāpīgā epilācijas metode. Unikālā uzsildīšanas un enerģijas piegādes metode efektīvi iznīcina matu folikulu n un novērš tā atkārtotu augšanu, tai pat laikā apkārtējie audi paliek neskarti.

Rezultāts:
IPL/SHR epilācija iedarbojas tikai uz folikulām, kas atrodas augšanas stadijā.
Vienas procedūras laikā tiek iznīcinātas līdz 80% folikulas. Visu matiņu likvidēšanai būs nepieciešamas 6-8 IPL/SHR epilācijas procedūras vairāku mēnešu garumā. Tikai tad tiek iznīcinātas visas matu folikulas, un āda būs ideāli gluda.

Klasiskā ķermeņa kopšana:

Kosmētiskā muguras tīrīšana (ultraskaņas un mehāniskā)

Dziļa muguras ādas tīrīšana, komedonu, tauku korķu, virspusējo raga šūnu likvidēšana.

Rezultāti:
Tiek atjaunota dabiskā ādas krāsa, sašaurinās attīrītās poras, uzlabojas ādas asinsapgāde, pazūd komedoni, izlīdzinās reljefs, aktivizējas vielmaiņa, paātrinās audu reģenerācija. Ultraskaņa stimulē oksidācijas – atjaunojošos procesus, veicina ādas šūnu paātrinātu atjaunošanos un atveseļošanos dziļajos slāņos.

Masāžas

Profesionālas masāžas kurss un oriģinālas masāžas metodes ļauj noņemt stresu, atkal sajusties moži, palielināt darbspējas un dzīvotspēju.

SPA kopšana – speciāli izstrādātas ķermeņa kopšanas programmas vīriešiem, izmantojot profesionālu kosmētiku Phytomer (Francija), Cholley (Šveice). Tā ir pilnvērtīga ķermeņa kopšana, kas atjauno normālo ādas stāvokli, padara to jaunāku un pievilcīgāku.

Roku un pēdu kopšana:

Vīriešu manikīrs un pedikīrs

Nagu aprūpes speciālisti jums veiks ne tikai nevainojamu manikīru un pedikīru, bet arī SPA kopšanu rokām, nagiem un pēdām.

Medicīniskais pedikīrs/Podoloģija

Procedūru komplekss atveseļojošai pēdu un nagu kopšanai ar dažādu defektu pazīmēm atgriezīs kājām veselību un pievilcīgumu.
Mūsu speciālisti izmanto tikai sterilus instrumentus un profesionālu aprīkojumu, kas izslēdz infekcijas izplatīšanos.

Matu kopšana:

PRP matu izkrišanas ārstēšana no laboratorijas RegenLab (Šveice)

PRP matu izkrišanas ārstēšana balstīta uz aktivēto trombocītu augšanas faktoru izmantošanu (Growth factors): autoloģiskās reģenerācijas un matu folikulu reģenerācijas metode ar trombocītiem bagātinātu plazmu.

Mezoterapija – cīņa ar matu izkrišanu.

Metode tiek izmantota galvas matainajā daļā ar mērķi stiprināt matus, novēršot to izkrišanu un lūšanu

 

Pieteikties procedūraiKosmetoloģija vīriešiem