PRP – Plazmoterapija RegenLab® matu izkrišanas ārstniecības pamatā ir aktivizēto trombocītu augšanas faktora izmantošana: autoloģiskās reģenerācijas metode / matu folikulu atjaunošana, izmantojot ar trombocītiem bagātinātu cilvēka asins plazmu.

PRP – Plazmoterapija no RegenLab® laboratorijas (Šveice) alopēcijas ārstēšanai ir jauna ārstniecības metode, kas ārstē matu izkrišanu sievietēm un vīriešiem. Tiek izmantotas asins trombocītu augšanas reģeneratīvās īpašības. Šī metode ir efektīva gan kā ārstēšana pret matu izkrišanu, gan arī pēc matu pārstādīšanas kā papildu terapija tās efekta pastiprināšanai.

PRP – Plazmoterapija RegenLab® palīdz reģenerēt un aktivizēt matu folikulas, spiežot organismu reaģēt intensīvā, bet samērā dabiskā veidā, jo apgādā matu izkrišanas zonu ar aktivizētām šūnām, kas ir atbildīgas par reģenerācijas procesu.

Kas ir PRP – Plazmoterapija RegenLab®?

PRP RegenLab® ir abreviatūra no Platelet Rich Plasma, kas nozīmē – trombocītiem bagātināta plazma. Tā ir asins plazma pēc speciālas apstrādes, kas bagātināta ar trombocītiem. Trombocīti – tie ir asins šūnu komponenti, kas piedalās asins recēšanas procesā un papildus citiem komponentiem satur augšanas faktorus (Growth factors) un citokīnus, kas regulē audu un šūnu sadzīšanu un reģenerāciju.

Kāda ir augšanas faktoru (Growth Factors) loma matu izkrišanas ārstēšanā?

Plazmas sastāvs asinīs ir 55%, un tā satur sarkanās un baltās asins šūnas, trombocītus, olbaltumvielas, dažādas barojošas vielas, vitamīnus, elektrolītus un citus komponentus un veicina to riņķošanu organisma asinsrites sistēmā. Divi no komponentiem, kas veido trombocītiem bagātināto plazmu, ir īpaši interesanti RegenLab® – tie ir citokīni (diferenciācijas un imūnatbildes, augšanas (attīstības) olbaltumvielas) un augšanas faktori (Growth Factors).

Augšanas faktori ir specifiskas olbaltumvielas, kas tiek atdalītas no dažādām mūsu ķermeņa šūnām (piemēram, trombocītiem) un palīdz atjaunot audu traucējumus vai bojājumus, attīstot reģeneratīvās un atjaunojošās īpašības.
Tas tiek panākts ar

  • Inerto progenitoro cilmes šūnu reaktivizāciju audu atjaunošanas zonā;
  • Šūnu proliferācijas aktivizāciju šajā zonā;
  • Šūnu metabolisma paaugstināšanu;
  • Diversifikāciju jeb šūnu pārvēršanu citos šūnu tipos, šajā gadījumā cilmes progenitorās šūnas matu folikulu šūnās.

Tā kā trombocīti satur augšanas faktorus, RegenLab® PRP terapijai, palielinot augšanas faktoru koncentrāciju, aktivizē daudz lielāku pieaugušo cilmes šūnu skaitu, kas veicina atjaunošanos mērķa zonā, kā rezultātā tiek panākta pašizārstēšanās daudz īsākā laikā un ar lielāku efektivitāti.
Īpaši matu izkrišanas gadījumā tiek pienākta bojāto matu folikulu reaktivācija, kā rezultātā tās ir gatavas dot jaunus matus, kā arī stiprina, palielina jau esošo matu diametru un garumu.

Kādos gadījumos tiek izmantota matu izkrišanas ārstēšana PRP RegenLab®?

PRP RegenLab® ārstēšana tiek izmantota vīriešiem un sievietēm matu izkrišanas sākuma stadijā vai izteiktā matu izkrišanas stadijā

  • Androgēnās alopēcijas ārstēšanai un sieviešu tipa androgēnās alopēcijas ārstēšanai;
  • Lai pastiprinātu matu transplantācijas efektu;
  • Perēkļa alopēcijas ārstēšanai;
  • Dažādas etioloģijas matu izkrišanas ārstēšanai;
  • Lai novērstu matu zaudēšanu.

Vai pastāv kontrindikācijas PRP RegenLab® ārstēšanai?

Kontrindikāciju ir ļoti maz un tās ir galvenokārt saistītas ar nekontrolējamu cukura diabētu vai antikoagulanu lietošanu, bet ārstēšana tiek veikta tikai pēc ārsta konsultācijas un detalizēti izskatītas matu izkrišanas (plikpaurības) attīstības vēstures.

Kādas ir PRP RegenLab® matu izkrišanas ārstēšanas sekas?

PRP RegenLab® matu izkrišanas ārstēšanas rezultāti ir apmierinoši un iespaidīgi (ņemot vērā to, ka tie ir, galvenokārt, atkarīgi no organisma, matu izkrišanas pakāpes un tipa) un lielākoties ietekmē matu kvalitāti un daudzumu, jo matu izkrišana tiek apturēta un mēs varam saglabāt noturīgus rezultātus.

Apmaksājot PRP RegenLab® kursu – 3 procedūras -15%.

Foto Pirms un Pēc

Cenas

Matu izkrišanas ārstēšana (alopēcija) PRP – Plazmoterapija, REGENLAB® (ŠVEICE)

PRP - Plazmoterapija matu auganas atjaunošanai Regen ACR Classic (1 stobrs) 6 ml.
290.00 €
PRP - Plazmoterapija matu augšanas atjaunošanai Regen Cellural Matrix (1 storbs) 6 ml.
350.00 €
PRP - Plazmoterapija matu augšanas atjaunošanai Regen ACR Extra (2 stobri) 12 ml.
370.00 €

Pieteikties procedūraiPRP – Plazmoterapija TRICHOLOĢIJĀ, RegenLab® (Šveice)