Revolucionāra metode ādas atjaunināšanai – peptīdu terapija!

HydroPeptide – profesionāla amerikāņu Premium klases kosmētika, kas izstrādāta visprasīgākajiem un pieredzējušākajiem cilvēkiem, kas iet soli solī ar laiku.

 • pilnībā kontrolēts novecošanās ātrums
 • 62 jaunākās paaudzes peptīdi
 • 97% ādas šūnu DNS aizsardzība
 • 29 daudzfunkcionālas formulas

Pateicoties sarežģītām peptīdu kombinācijām, HydroPeptide līnijas piedāvātā peptīdu terapija sniedz unikālas iespējas ādā notiekošo procesu kontrolei.

Tās spēkos – ādas novecošanās ātruma kontrole!

Šīs īpatnības peptīdu kompleksam piemīt, pateicoties īpašajām regulējošām peptīdu īpašībām, kas spēj ietekmēt dzīvo šūnu dzīvotspēju, reģenerācijas, metabolisma, šūnu dalīšanās un augšanas procesus, ar mērķi uzlabot ādai nepieciešamo vielu sintēzes procesus.

PAR ZĪMOLU:

h2

Amerikāņu kosmētikas marku HydroPeptide® radīja 2004.gadā ķīmiķu, ārstu, kosmetologu un dietologu komanda doktores Luīzes Pekas vadībā.

Markas radīšanas vēsture aizsākas ar peptīdu revolūciju, kas pasludināja, ka ir atklāti cilvēka organisma novecošanās iemesli.
Peptīdu preparāti ar panākumiem tiek izmantoti medicīnā sarežģītu saslimšanu ārstēšanai, kas saistītas ar organisma novecošanos.

Āda, tāpat kā mūsu organisms, ir pakļauta vecuma izmaiņām. Pētot peptīdu ietekmi uz iemesliem, kas izraisa ādas novecošanos, kompānijas HydroPeptide® zinātnieku un tehnologu komanda radīja unikālas preparātu receptes, kurām mūsdienās nav analogu.

HydroPeptide PRODUKCIJAS GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS:

 • HydroPeptide ® līnija šobrīd satur 62 jaunākās paaudzes peptīdus;
 • peptīdus satur visi preparāti, VLR tehnoloģija;
 • optimāls peptīdu koncentrācijas līmenis preparātos acīmredzamiem rezultātiem: profesionālā sērija satur līdz 64%, mājas sērija līdz 30%.

HydroPeptide PREPARĀTU IZMANTOŠANAS EFEKTIVITĀTE:

h4

 • pēc 28 dienām par 63% samazinās grumbu dziļums pieres zonā;
 • 56 dienu laikā līdz 98% samazinās dziļās grumbas;
 • par 80% samazinās grumbu apjoms salīdzinājumā ar placebo;
 • par 50% palielinās ādas mirdzums;
 • 97% ādas DNS aizsardzība;
 • pēc 2 stundām par 82% samazinās muskuļu saraušanās biežums.

TEHNOLOĢIJAS

Pateicoties VLR tehnoloģijai, HydroPeptide® ir līderis ādas pretnovecošanas kopšanas jomā –katrā līdzeklī tiek pamatoti izmantoti un klīniski apstiprināti attiecīgie peptīdu kompleksi noteikā koncentrācijā, kas iedarbojas uz noteiktiem ādas slāņiem, ar nosacījumu, ja to uzklāšana tiek nepārtraukti atkārtota. VLR Technology: Peptide Variety, Clinical Levels, Repetition&Layering

Pateicoties rupjo un daudz mazāk efektīvo sastāvdaļu aizvietošanai ar peptīdiem, kas saskaņā ar pētījumiem, veicina tādu ādas kopšanas problēmu risināšanu kā grumbas, krāsas izmaiņas, ādas defekti utt., „HydroPeptide” rada absolūti jaunu ādas pretnovecošanās kopšanas standartu.

Kompānijas „HydroPeptide” zinātnieki nepārtraukti analizē drošākās un efektīvākās pretnovecošanās sastāvdaļas. Mūsu augsti tehnoloģiskie komponentu apvienošanas veidi ļauj radīt visspēcīgākos sinerģētiskos kompleksus, kas sniedz vēl neredzētas priekšrocības jūsu ādas kopšanā.

Kosmētiskos preparātus var izmantot jebkura tipa ādai no 20 gadu vecuma.
Profesionālās ādas kopšanas programmas HydroPeptide® ļauj piegādāt ādas dziļajiem slāņiem jaudīgas peptīdu mega devas, dabiskus antioksidantus un hialuronskābi.

HydroPeptide® preparāti visīsākajā laikā manāmi izlīdzina ādu, samazina grumbas un uzreiz piešķir ādai pārsteidzošu gludumu un mirdzumu.

 • Ideāli piemēroti jebkuram ādas tipam un stāvoklim.
 • Efektīvi kā nobriedušai, tā arī jaunai ādai.
 • Acumirklī piešķir svaigu un veselīgu izskatu.

PEPTĪDU SPĒKS

Pateicoties efektīvai peptīdu iespēju izmantošanai, „HydroPeptide” ieņem līderpozīcijas un gūst nepārspētus rezultātus novecošanās procesu palēnināšanā.

KAS IR PEPTĪDI

h1

Peptīdi ir īsas aminoskābju ķēdītes (vai olbaltumvielu fragmenti), kas organismā darbojas kā signālmolekulas. Peptīdi nodrošina šūnu komunikācijas normalizāciju. Peptīdi satur konkrētu informāciju, kas saista un atbrīvo specifiskās receptora spējas ādā.

Tās savienojas ar šūnu receptoriem, kas uztver to kā signālu darbībai un atbild ar noteiktām izmaiņām. Receptora vietā var iedarboties olbaltumvielas, kas pāriet aktīvajā formā un iedarbina reakciju kaskādi.

Vissvarīgākā peptīdu atšķirība no aminoskābēm un olbaltumvielām kosmētikā ir tā, ka peptīdiem piemīt specifiska, ticama un izmērāma bioloģiskā aktivitāte. Olbaltumvielas ir pārāk lielas, lai iekļūtu caur ādu, bet aminoskābes pārāk vienkāršas, lai aktīvi iedarbotos uz kosmētisko kompozīciju.

Peptīdi ir pietiekami mazi un var iekļūt caur ādu, to struktūra jau ir pietiekami sarežģīta, lai tie varētu ietekmēt fizioloģiskos procesus. Šobrīd ādas peptīdu terapija ir visperspektīvākais virziens kosmetoloģijā, kas spēj pagriezt atpakaļ laiku un atrisināt vissarežģītākās problēmas!

Peptīdiem piemīt regulējošas īpašības, t.i. tie spēj ietekmē dzīvo šūnu uzvedību.
Izstrādājot pareizu iekapsulētu peptīdu kombināciju, kosmētikas kompānija HydroPeptide® ir guvusi unikālu iespēju vadīt ādā notiekošos procesus un kontrolēt novecošanās ātrumu.

PEPTĪDU IESPĒJAS

Peptīdu specifiskās spējas tiek izmantotas visās ādas kopšanas jomās, ieskaitot mīmikas un dziļās grumbas, zaudēts ādas elastīgums un ļengana āda, sausa un mitrumu zaudējusi āda, melni loki un maisiņi zem acīm, pelēka sejas krāsa, pigmentācijas plankumi un nevienmērīgs ādas tonis, akne un novecošanās hormonālās pazīmes, ādas apsārtums un jutīgums, celulīts un izstiepta āda, matu trauslums un izkrišana.

Hydropeptide procedūru apraksts un cenas:

Apraksts:

Antistresa ekspress sejas ādas procedūra HydroPeptide® ir paredzēta ādai, kas nepārtraukti pakļauta apkārtējās vides nelabvēlīgai ietekmei: vējš, saule, sals utt.
Stabilizētie peptīdi palīdz atjaunot stresam pakļautās ādas līdzsvaru, savukārt ehinācijas auga šūnas nodrošina tūlītēju un ilglaicīgu mitrināšanu.
Daudzfunkcionālā maska ar dzērvenēm un granātābolu nodrošina ādas pīlingu un pilnvērtīgu barošanu, lai atjaunotu tās starojumu un elastīgumu.

KAM PAREDZĒTA:

Ādai, kas pakļauta stresa iedarbībai, pelēka un nogurusi āda ar traucētu līdzsvaru.

PRIEKŠROCĪBAS:

Jau pēc pirmās procedūras āda tiek mitrināta, kļūst gludāka un starojošāka. Smalkās līnijas un grumbas kļūst mazāk pamanāmas.

NEIPIECIEŠAMĀ KOPŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS:
 • Power Serum
 • Face Lift vai Power Lift
 • Eye Authority vai Uplift
 • Solar Defense
Apraksts:

Ieteicama vīriešiem novecošanās pazīmju profilaksei un samazināšanai, kā arī dziļai ādas tīrīšanai.
Nodrošina maigu ādas atjaunošanos, attīra poras, aizsargā un izlīdzina ādas toni ar C vitamīna, augļu enzīmu un antioksidantu palīdzību.
Peptīdi un augšanas faktora aktivizētāji paaugstina ādas elastīgumu un vingrumu, turklāt nodrošinot pilnvērtīgu barošanu.

KAM PAREDZĒTA:

Visiem ādas tipiem. Smalkās līnijas un grumbiņas, sausa/atūdeņojusies, pelēka/nogurusi āda.

PRIEKŠROCĪBAS:

Samazina ādas negludumus un kairinājumu pēc skūšanās, attīrot ādu un absorbējot toksīnus.

NEPIECIEŠAMĀ KOPŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS:
 • Power Serum,
 • Face Lift vai Power Lift
 • Eye Authority
 • Solar Defense
Apraksts:

Speciāla atjauninoša programma sejas ādai uzlādē ādu ar enerģiju un veselību, samazinot tās novecošanās pazīmes.
Pateicoties peptīdiem, augšanas faktora aktivētājiem un proteīniem, atjauno un savelk ādu, piešķir apjomu un atsvaidzina to ar C vitamīnu un pienskābi.
Maska ar mālu kompleksu attīra ādu, savukārt peptīdi, kas cīnās ar grumbiņām, padara ādu elastīgu un gludu, likvidējot nevēlamās mīmikas grumbiņas.
Izlīdzinās smalkās līnijas un grumbiņas, āda piepildās ar iekšēju starojumu.

KAM PAREDZĒTA:

Visiem ādas tipiem. Smalkās līnijas un grumbiņas, sausa/atūdeņojusies, bāla/nogurusi āda.

PRIEKŠROCĪBAS:

Jau pēc vienas procedūras izlīdzinās mīmikas grumbiņas, āda kļūst starojoša, gludāka un piesātinātāka.

NEPIECIEŠAMĀ KOPŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS:
 • Power Serum
 • Face Lift vai Power Lift
 • Eye Authority
 • Solar Defense
Apraksts:

Pat jutīga āda var kļūt starojoša pēc šīs maigās nomierinošās procedūras. Uzsāciet cīņu ar jutīgu ādu ar peptīdu un augu šūnu palīdzību, lai iegūtu līdzenu sejas toni, samazinot redzamās ādas sarkanuma pazīmes.
Maigs pīlings atsvaidzina ādu, neizraisot kairinājumu, bet barojošā maska palīdz to aizsargāt un mitrināt.
Acu kontūras liftings ir ideāls šīs atjaunojošās procedūras nobeigums.

KAM PAREDZĒTA:

Jutīga un ļoti jutīga āda, kuperoza āda un ādas barjerfunkciju traucējumi.

PRIEKŠROCĪBAS:

Jau pēc pirmās procedūras āda nomierinās, izlīdzinās tās tonis, tiek novērsti ādas negludumi un lobīšanās.

NEPIECIEŠAMĀ KOPŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS:
 • Soothing Serum
 • Power Lift
 • Uplift,
 • Solar Defense
Apraksts:

Šī izgaismojošā procedūra palīdzēs atrisināt pigmentācijas problēmas, neizmantojot agresīvus ķīmiskos elementus. Kopšanas efektivitāti pamato speciālu izgaismojošu inovatīvu ingredientu kombinācija ar maigu pīlinga iedarbību.
Procedūra izlīdzina, balina un uzlabo sejas krāsu neatkarīgi no pigmentācijas rašanās iemesliem, ieskaitot vecuma plankumus, saules izraisītus bojājumus, postaknes rētas un grūtniecības plankumus.
Augstais antioksidantu sastāvs palīdz aizsargāt ādu no brīvajiem radikāļiem, savukārt mitrinošie komponenti piepilda ādu ar spridzinošu mitrumu, izlīdzina tās toni un reljefu.

KAM PAREDZĒTA:

Hiperpigmentācija, saules izraisīti bojājumi, postaknes rētas, grūtniecības plankumi, vecuma plankumi un nelīdzens sejas tonis.

PRIEKŠROCĪBAS:

Jau pēc vienas procedūras ādas kļūst gaišāka, līdzenāka, gludāka, atjaunojas tās tonuss. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, ieteicams veikt vairākas procedūras.

NEPIECIEŠAMĀ KOPŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS:
 • Even Out
 • Face Lift vai Power Lift
 • Eye Authority vai Uplift
 • Solar Defense
Aprakts:

Šī speciālā programma padara ādu tīrāku, cīnās ar pinnēm un ādas līdzsvara traucējumiem. Salicilskābes un peptīdu apvienojums, kas cīnās ar pinnēm, uzlabo ādas elastību, atjauno ādas tauku dziedzeru darba līdzsvaru.
Procedūra attīra poras un paātrina šūnu atjaunošanos, uzlabojot ādas vispārējo izskatu un padarot to daudz veselāku.

KAM PAREDZĒTA:

Akne, nelīdzena sejas krāsa, tīklveida bojājumi, pelēcīga sejas krāsa.

PRIEKŠROCĪBAS:

Jau pēc vienas procedūras atjaunojas ādas līdzsvars, āda kļūst atjaunota un tīra.

NEPIECIEŠMĀ KOPŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS:
 • Purifying Cleanser
 • Clarifying Toner
 • Redefining Serum
 • Spot Correction
 • Face Lift
 • Eye Authority vai Uplift
 • Solar Defense

Kosmētisko līdzekļu tirdzniecība

Cenas

Hydropeptide

Hydropeptide Express Anti - Stress Facial / Anti-stress
45 min.
80.00 €
Hydropeptide Refueling Men's Facial / Vīriešiem
60 min.
90.00 €
Hydropeptide Anti - wrinkle Facial / Pret novecošanas
60 min.
90.00 €
Hydropeptide Calming Recovery / Kuperoze
60 min.
90.00 €
Hydropeptide Brightening Facial / Pigmentācija
60 min.
90.00 €
Hydropeptide Stop Acne / Akne
60 min.
90.00 €

Kompleksas programmas sejas kopšanā ar Hydropeptide (ASV) kosmētiku

Peptīdu terapija Hydropeptide + Presoterapija
80 min.
120.00 €
Peptīdu terapija Hydropeptide + X-Lite Acis
100 min.
160.00 €
Peptīdu terapija Hydropeptide + X-Lite Acis + Presoterapija
100 min.
200.00 €
Peptīdu terapija Hydropeptide + RF liftinga masāzā + Presoterapija
100 min.
130.00 €
Peptīdu terapija Hydropeptide + RF liftinga masāzā + Presoterapija
100 min.
160.00 €
Peptīdu terapija Hydropeptide + Mezoterapija
100 min.
130.00 €
Peptīdu terapija Hydropeptide + Mezoterapija + Presoterapija
100 min.
160.00 €

Pieteikties procedūraiPremium klases procedūras pielietojot peptīdus ar anti-age kosmētiku Hydropeptide (ASV)