SMAS – sejas liftings-masāža

SMAS liftings-masāža ir ļoti mūsdienīga metodika sejas atjaunināšanai, kas vērsta uz sejas mīksto audu pacelšanu, atjaunojot vidējās un zemākās zonas muskuļu balansu.

Kas ir SMAS liftings-masāža:

SMAS – “superficial muscular aponeurotic system” (“virsmas muskuļu aponeirotiskā sistēma”) – ir aponeirotiskais muskuļu slānis, kas ir izvietots zem ādas slāņa un zemādas tauku šūnaudiem un kas sastāv no muskuļiem un saistaudu slāņiem (aponeirozēm).

Tātad šis ir kolagēna un elastīna šķiedru slānis, kas izvietots sejas mīmikas muskuļos tieši zem ādas slāņa. SMAS stāvoklis nosaka cilvēka sejas ovāla precizitāti un to, vai ir, vai nav rievu un dziļu grumbu.

Tieši SMAS pirmā jūt vecuma izmaiņas organismā, kas pakāpeniski atspoguļojas sejas ārējā izskatā.

Uz sejas SMAS atrodas pie ausīm un zoda, kā arī kakla rajonā, tā ir atbildīga par mīmiskās muskulatūras stāvokli un emociju izpausmēm.

SMAS sejas liftinga-masāžas īpatnības:

Tradicionālās sejas masāžas laikā tiek aizskarta tikai āda un zemādas taukaudi, bet SMAS liftings-masāža tiek veikts dziļāk, aizskarot SMAS slāni, tādēļ var būtiski samazināt vecuma radītās izmaiņas.

Pareizas anatomiskās darbības SMAS liftingā-masāžā dažādiem novecošanas tipiem palīdzēs cīnīties ar Bišā tauku gabaliņiem (blīvs tauku piciņu sakopojums, kas veido vaiga taukvielu ķermeni), deguna un mutes rievu padziļināšanos un sejas ovāla deformāciju.

SMAS sejas liftinga-masāžas efekts:

Diferencēta paņēmienu iedarbība uz dažādām sistēmām (ādu, saitēm, muskuļiem, limfātisko sistēmu), ņemot vērā to savstarpējo sadarbību ar SMAS, sniedz kompleksu atjauninošu iedarbību uz dažādiem novecošanas posmiem un ļauj sasniegt tūlītēju efektu.

SMAS liftinga-masāžas apliecinājumi:

Novecošanas procesi atslābina virsējo aponeirotisko muskuļu sistēmu, sejas muskuļi pakāpeniski slīd uz leju, kas izpaužas šādi:

  • rievas uz kakla;
  • sejas ovāla izkropļojums;
  • mutes kaktiņu noslīdēšana;
  • deguna un lūpu rievu padziļināšanās;
  • virsējā plakstiņa noslīdēšana;
  • pietūkums;
  • mīmiskās grumbas.

Kontrindikācijas: izteikti iekaisuma procesi.

Ilgums: 90 min.

Kurss: no 4 procedūrām divas-trīs reizes nedēļā.

Piezīme: SMAS sejas liftinga-masāžas procedūra tiek veikta kopā ar peptīdu terapiju, kas ievērojami uzlabo procedūras rezultātus. Tehnika der visiem novecošanas morfotipiem un posmiem.

Cenas

SMAS sejas liftinga-masāžas + peptīdu terapijas

SMAS sejas liftinga-masāžas + peptīdu terapijas
100.00 €

Pieteikties procedūraiSMAS sejas liftinga-masāžas + peptīdu terapijas