Uztura programma «ImmunoHealth™» – jauna parādība dietoloģijā un terapeitiskajā ārstēšanā.


Programma «ImmunoHealth™» ir veselības atjaunošanas sistēma, koriģējot organisma svarīgāko dzīvības funkciju – ēšanu.

 • Tā ir mūsdienīga, zinātniski pamatota un individuāla pieeja katram pacientam, ņemot vērā viņa imūnās un gremošanas sistēmas unikalitāti.
 • No ikdienas ēdienu porcijām tiek izslēgti vairāki produkti, kas izraisa imūnsistēmā negatīvu reakciju un pārslodzi.
 • Tiek ievēroti pārtikas produktu savietojamības fizioloģiskie principi un virkne vispārēju noteikumu, kas veicina gremošanas efektivitāti.
 • Tas ir kopējs darbs ar pacientu, lai likvidētu sliktus ieradumus un nepareizus ēšanas stereotipus, pamatojoties uz personīgiem ieteikumiem un pastāvīgu atbalstu.
 • Tā ir pakāpeniska pāreja no stingriem ierobežojumiem pirmajās nedēļās līdz elastīgākiem ierobežojumiem vēlāk, kamēr parādās iekšēja nepieciešamība un prasmes vienmēr ievērot tikai savu visoptimālāko ēšanas veidu.
 • Tā ir jauna attieksme pret sevi, pāreja uz jaunu dzīvesveidu un jaunu dzīves kvalitāti.

Izslēdzot no uztura kaitīgos produktus, samazinās imūnsistēmas pārslodze, beidzas iekaisumu procesi dažādos orgānos un audos, imūnsistēma var atkal ieņemt savu normālo stāvokli, un cilvēks var atgūt veselību. Šīs programmas principus nav grūti ievērot visas savas dzīves laikā.

Kas ir individuālā uztura programma «ImmunoHealth™?

“ImmunoHealth™” metode ir patentēta diagnostikas metode, lai noteiktu pārlieku lielu jutīgumu pret pārtiku pēc IgG līmeņa asinīs 111 pārtikas produktiem – «BloodScan™ Test».

Pēc analīzēm var noteikt, kā konkrēta cilvēka imūnsistēma reaģē uz dažādiem pārtikas produktiem. Pamatojoties uz analīžu rezultātiem, tiek veidota individuāla sabalansēta diēta, kas izslēdz noteiktus pārtikas produktus.

Ar uztura programmu «ImmunoHealth™» var:

 • diagnosticēt pārlieku lielu jutīgumu pret pārtiku, t.i., noteikt organisma slēptās anomālās rekcijas pret pārtiku, kas ir patiesais iemesls daudzām pastāvīgām un medikamentozi grūti ārstējamām hroniskām saslimšanām, enerģijas un tonusa trūkumam, kā arī vājai pretestībai pret infekcijām;
 • normalizēt svaru un uzlabot jūsu veselības stāvokli, nenosakot patērējamo kaloriju daudzumu, bez riskantas un nogurdinošas badošanās, bez tauku, ogļhidrātu, olbaltumvielu, vitamīnu un minerālu līdzsvara izjaukšanas;
 • ievērojami samazināt vai pat pavisam likvidēt nepieciešamību pēc daudziem ārstnieciskajiem preparātiem hronisku slimību gadījumos;
 • aktivizēt ievērojamus papildu enerģijas un aizsardzības resursus.

Kā tiek veiktas analīzes?

«ImmunoHealth™» pamatsastāvdaļa ir daudzu komponentu imunoloģiskais tests «BloodScan™ Test», kam ir augsta precizitāte, ar ko var noteikt specifisku antiķermenīšu koncentrāciju pacienta asinīs un diezgan precīzi noteikt “antagonistu” produktus atbilstoši patentētajai metodoloģijai.

Lai pacientam veiktu «BloodScan™ Test» testu, no pirksta tiek paņemtas asinis ar speciālu absorbcijas karti, ar kuru asinis var glabāt pat mēnesi un transportēt tās neierobežotā attālumā.

Indikācijas programmas ImmunoHealth™ izmantošanai:

 • gremošanas orgānu patoloģijas, konkrētāk grēmas, kuņģa bojājumi, sāpes vēderā un čūla;
 • biežs klepus un iesnas, augšējo elpceļu hronisks iekaisums, astma, bronhīts;
 • ādas slimības, tostarp sēnītes, vīrusu un alerģiskie iekaisumi;
 • sistēmiskās patoloģijas, piemēram, hipertonija, aptaukošanās, cukura diabēts, hipotireoze, podagra, nierakmeņi;
 • balsta un kustību aparāta bojājumi;
 • biežas infekciju saslimšanas, kandidozes un citi imūnsistēmas bojājumi;
 • izvadorgānu un dzimumorgānu bojājumi, tostarp spontānais aborts vai izteikta preeklampsija;
 • neiroloģiskie traucējumi, konkrētāk depresija, bezmiegs, uzbudināmība, migrēna, hronisks nogurums;
 • liekais svars.

Kas sagaida pacientus programmā «ImmunoHealth™»?

 1. Uztura speciālista konsultācija pirms analīžu nodošanas par metodiku, aptauja par veselības stāvokli, jautājumi par alerģiju esamību, esošajām hroniskajām slimībām, ēšanas ieradumiem utt.
 2. Asiņu paņemšana no pirksta sistēmas «BloodScan™ Test» analīzēm.
 3. Uztura speciālista konsultācija par testa rezultātiem, kur tiks izveidots individuālais “pārtikas portrets»:
 • “sarkano” produktu saraksts, ko lietot ir aizliegts;
 • “zaļais” produktu saraksts ar atļautajiem produktiem;
 • “dzeltenais” produktu saraksts, kas arī pilnībā jāizslēdz no uztura 1,5 mēnesi, bet kurus pēc tam pakāpeniski var iekļaut uzturā pēc uztura speciālista ieteikuma.
 1. Aptuvenā dienas devas plāna saņemšana – brokastis, pusdienas un vakariņas.
 2. Nepieciešamības gadījumā tiek nozīmēta papildu terapija.
 3. Uztura speciālista personīgs atbalsts pa elektronisko pastu pārejas posmā uz jūsu jauno dzīvesveidu.
 4. Uztura speciālista konsultācija pēc 1-1,5 mēneša no diētas ievērošanas sākuma datuma, kurā tiks sniegti ieteikumi pakāpeniskai “dzeltenā» saraksta produktu pievienošanai.
 5. Pēc 5-6 mēnešu novērošanas jūs varēsiet atkārtot testu, lai novērtētu savas imūnsistēmas reakcijas izmaiņas uz pārtikas produktiem. Ar atkārtotu testu jūsu individuālā programma tiks optimizēta un paplašināta turpmākajai ilgstošajai lietošanai.

Programmas ImmunoHealth™ rezultāti

Rūpīgi ievērojot sabalansēto diētu, jau pēc 2 nedēļām jums būs lieliska pašsajūta, jutīsiet enerģijas un spēku pieplūdumu, paaugstināsies darbaspējas, un uzlabosies noskaņojums. Svara samazināšanās ir obligāts papildu efekts un pierādījums tam, ka jūs stingri ievērojat savu ieteicamo uzturu.

Par laboratoriju

Estētiskās medicīnas klīnika «Art of Beauty» ir uzņēmuma “ImmunoHealth™ International LLC» (ASV) oficiālais partneris.

Analīzes tiek nosūtītas uz «ImmunoHealth™RUS» laboratoriju, kas ir starptautiskā uzņēmuma «ImmunoHealth™ International LLC» (ASV) oficiālais pārstāvis Krievijā, Maskavā. Tā nodarbojas ar oriģinālā diagnosticēšanas kompleksa «ImmunoHealth™» attīstīšanu un ieviešanu, lai diagnosticētu un ārstētu hroniskas saslimšanas, ko cilvēkiem izraisījis pārlielu lieks jutīgums pret pārtiku.

Laboratorijai «ImmunoHealth™ RUS» ir atļauja konfidenciālu datu apstrādei. «ImmunoHealth™ RUS» laboratorija savāc, saglabā un izmanto Jūsu personīgos konfidenciālos datus tikai tādēļ, lai izpildītu Jūsu pasūtīto «BloodScan™ Test» testu.

Laboratorija «ImmunoHealth™ RUS» ir sertificēta atbilstoši starptautiskajai kvalitātes vadības sistēmai un saskaņā ar starptautisko standartu ISO 13485-2011, ISO 13485:2003, IDT prasībām.

Bieži uzdotie jautājumi:

Programmai “ImmunoHealth™” nav nekā kopēja ar asinsgrupu diētu. Kādreiz kā iesākums ēdiena individualitātes izpratnei līdz precīzāku laboratorisku tehnoloģiju parādīšanās brīdim asinsgrupu diēta varēja iedalīt cilvēkus tikai četros tipos.

Mūsdienu sabiedrība sastāv no ļoti daudziem etnosiem, no kuriem katram ir savas ģenētiskās īpatnības, tostarp arī dominējošā asinsgrupa, sava vēsture un vairāku tūkstošu gadu laikā izveidojusies ēšanas kultūra. Bet katram konkrētam pārstāvim ir savs raksturīgais fermentu kopums, savi antagonistu produkti, savas imūnās reakcijas un savas hroniskās saslimšanas.

Šobrīd pārtikas pielāgošana tiek veikta daudz individuālākā līmenī ar ievērojami lielāku precizitāti. Ar “ImmunoHealth™’, pamatojoties uz testa “BloodScan™ Test” rezultātiem, tiek izveidota individuāla pārtikas pielāgošanas programma, kas ņem vērā ne tikai vissmalkākās individuālās atšķirības no citiem cilvēkiem, bet pat vismazākās izmaiņas pašam pacientam personiskās atjaunošanas programmas laikā.

Programma “ImmunoHealth™” katru cilvēku aplūko kā individualitāti. Tā principiāli atšķiras no jebkurām diētām un uztura programmām ar to, ka produktu izvēles pamatkritērijs konkrētam cilvēkam ir imūnsistēmas reakcijas izpēte uz konkrētiem produktiem. Produkta kaloriju daudzums un sastāvs, protams, ir svarīgs, bet tas ir otršķirīgs kritērijs. Visi tradicionālie veselīgas ēšanas principi ir maksimāli efektīvi tikai tad, ja ir sabalansēts uzturs.

Programma “ImmunoHealth™” ļoti precīzi var noteikt pārtikas produktu disbalansu. Tajā ir iekļauti svarīgi mūsdienu diētas precizējumi, ņemot vērā imūnsistēmas izmaiņas. Tādējādi tiek nodrošināts vislielākais pozitīvu rezultātu daudzums.

Veikt pārtikas testu zīdaiņiem nav jēgas. Tad, kad bērns tiek barots ar krūti, viņa organismā darbojas un reizēm izraisa patoloģiskas reakcijas mātes antiķermenīši. Šajā gadījumā jāpārbauda un jākoriģē mātes uzturs. Tāpēc iesakām mātēm veikt “ImmunoHealth™” testu, lai saņemtu savu uztura programmu. Pieredze rāda, ka mātes uztura precīza korekcija savu efektu sasniedz 3–4 nedēļās.

Ja Jums ir liekais svars, tad parasti lielākoties to izraisa pārmērīga ūdens aizture audos. Šī liekā svara daļa ātri pazūd pirmo 2–3 nedēļu laikā. Dažos gadījumos svars var samazināties pat par 10–15 kg (cilvēkiem ar izteiktu lieko svaru). Pēc 1,5–2 mēnešiem svars samazināsies lēnāk un ar pārtraukumiem, mainoties adaptācijas periodiem.

Testēšanas pamatā ir imūnsorbenta fermenta analīzes (IFA, ELISA IgG).

“ImmunoHealth™” galvenā atšķirība no citām laboratorijām ir patentēta ASV metodoloģija “BloodScan Test™” testa rezultātu apstrādei, ar ko var maksimāli precīzi noteikt antagonistu produktu kopumu, kas izraisa pārtikas nepanesamību.

Unikālā “ImmunoHealth™” metodoloģija ietver pacienta stāvokļa dinamisku novērošanu pirms un pēc korekcijām uztura plānā un konsultatīvu atbalstu. Metode iekļauj obligātu sabalansētas diētas precizēšanu un korekciju visa atjaunošanas perioda laikā.

Tas viss kopā ļauj sasniegt augsta līmeņa pozitīvus un stabilus ilgtermiņa ārstēšanas rezultātus, dažiem patoloģiju veidiem pat 86–95%. Produktu testēšanai, ko veic alergologi, dermatologi, pediatri un citi speciālisti, ir citi mērķi – atsevišķu cita tipa pārtikas alergēnu likvidēšana, kuri izraisa citas reakcijas un parādības.

Šobrīd, pamatojoties uz “BloodScan Test™” testu, tiek testēti 111 galvenie pārtikas produkti. Pamatsaraksts pastāvīgi tiek papildināts ar galvenā produkta atvasinājumiem (piemēram, ja ir atļautas olīvas, tad ir atļauta arī olīveļļa; ja ir atļauts iesals, alus raugs un mieži, tad ir atļauts arī alus). Testēšanas panelis IFA (imūnfermentu asins analīzes) izveidots ASV, balstoties uz statistiski visbiežāk mūsu reģionā patērētajiem pārtikas produktiem.

Programma “ImmunoHealth™” nepieļauj badošanos. Pamatefekts tiek sasniegts tādēļ, ka organisms atbrīvojas no gadiem izveidotajiem patoloģiskajiem uzkrājumiem. Tā kā svars samazinās nevis muskuļu masas samazināšanās dēļ un nav arī saistīts ar derīgo uzkrājumu pazaudēšanu (kas parasti ātri atjaunojas), šāda svara samazināšanās tiek viegli uztverta un stabili saglabājas. Tomēr arī šie sasniegumi ar laiku var izzust. Programma palīdz izmainīt un uzlabot dzīvesveidu – tas ir tās pamatuzdevums. Parasti programma “ImmunoHealth™” koriģē uzturu visai atlikušajai dzīvei.

Bieži organisma pretošanos pārmaiņām izraisa zāles, kuru sastāvā ietilpst dzimumhormoni vai steroīdi. Nav jēgas nodot asinis reliģiskā gavēņa laikā, ja tiek ievērotas atsevišķas diētas, uzreiz pēc alkohola lietošanas vai stipras pārēšanās. Dienai pirms testēšanas jābūt parastai. Tāpat arī nav jēgas nodot asinis drīz pēc alerģijas zāļu lietošanas vai antibiotiku kursa – testu rezultāti būs izkropļoti. Akūtas infekcijas laikā tests būtu jāatceļ.

Programma “ImmunoHealth™” nav ieteicama pacientiem ar bioloģiskajiem transplantiem. Krass imūnsistēmas aktivitātes pieaugums var stimulēt atgrūšanas reakciju. Imūndepresanti, staru terapija un ķīmijterapija izkropļo imūnsistēmas reakciju. Saskaņā ar šādiem datiem nevar izveidot plānu. Tests jāveic pirms ārstēšanas sākuma.

Ja Jūs vēlaties sasniegt patiešām nopietnu rezultātu, tad Jums organismam jārada maksimāli ērti apstākļi. Vajadzētu atteikties no alkohola un etiķa lietošanas vismaz 2–3 mēnešus. Šie produkti ievērojami ietekmē zarnu sieniņu uzsūkšanas un caurlaidības spējas. Pēc tam mēs palīdzēsim izvēlēties Jums “piemērotāko” alkoholu, kas ražots no Jums atļautajiem produktiem.

Piemēram, ja Jums garšo viskijs, bet Jums ir aizliegti mieži, mēs ieteiksim pāriet uz kukurūzas šķirnēm. Tas pats attiecas uz vīnu un degvīnu. Ja Jums ir stipra imūnreakcija pret tanīnu, tad mēs Jums ieteiksim izvairīties no sarkano vīnogu šķirnēm (pie tām pieder arī konjaki), bet pāriet uz sausajiem baltvīniem, džinu, rumu, kalvadosu, sakē vai tekilu – uztura speciālists Jums palīdzēs sastādīt Jūsu personīgo “vīnu karti”. Tas, kā Jūs panesat dažādus alkohola veidus, ir ļoti saistīts ar Jūsu toleranci pret izejvielām.

Cenas

Uztura programma ImmunoHealth™

Programma "ImmunoHealth™" (pārlieku liela slēptā jutīguma diagnostika uz 111 pārtikas produktiem) ar speciālista konsultāciju + uztura plāna sastādīšana
340.00 €
Programma "ImmunoHealth™" (pārlieku liela slēptā jutīguma diagnostika uz 111 pārtikas produktiem) + uztura plāna sastādīšana
320.00 €

Pieteikties procedūraiUztura programma ImmunoHealth™