Diplomēta kosmētiķe, Latvijas kosmētiķu un kosmetologu asociācijas LKKA biedre. Sertificēta speciāliste kosmētisko trūkumu mūsdienu korekcijas metožu jomā, aparātu un terapeitiskās kosmetoloģijas jomā ar starptautisko diplomu CIDESCO. Sertificēta speciāliste injekcijas metožu jomā ādas novecošanās profilaksei. Sertificēta speciāliste injekcijas un aparātu metožu jomā ķermeņa korekcijai un celulīta ārstēšanai.

Pabeigusi medicīniskā personāla kvalifikācijas paaugstināšanas kursus figūras par korekcijas aparātu metodēm – BODY SHAPE RF, CRYO-X RF; par sejas ādas atjaunināšanas, atjaunošanas un defektu novēršanas aparātu metodēm – X-Lite Biopotential – REGENERATION–REJUVENATION System, OXY THERAPY, COSMETIC SYSTEM SAPHIRA IPL/SHR E-MOTION ;par fotoepilācijas aparātu metodi СОSMETIC SYSTEM SAPHIRA IPL.

Veic konsultācijas sejas un ķermeņa ādas diagnostikā ar aprātu SOFT PLUS VIDEO.

Piedāvā plaša spektra estētisko un dermatoloģisko problēmu risināšanu. Piedāvā programmu atlasi un izstrādi, kas ļauj nostiprināt veselību un panākt sabalansētu organisma darbu, ieskaitot antistresa metodes, detoksikāciju, relaksāciju.

Sastāda individuālas svara samazināšanas un figūras korekcijas, celulīta ārstēšanas programmas.

Katru gadu paaugstina kvalifikāciju dažādās estētiskās medicīnas jomās, apmeklē starptautiskas specializētās izstādes, seminārus un simpozijus, kur notiek pasaules vadošo speciālistu meistarklases, iepazīstas ar skaistuma industrijas jaunumiem.