Dr.Larisa Eriksone – sertificēta Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārste.
Ārste – kosmetoloģe.
1981.gadā ar izcilību pabeidzu Rīgas medicīnas institūta Ārstniecības fakultāti terapijas specialitātē.
1994.gadā iegūta specializācija fizikālajā terapijā.
Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste strādā stacionāros, poliklīnikās, medicīniskajos SPA. Turpina klīnisko praksi.
Profesionālo ārstu – rehabilitologu asociāciju (LFMA, LĀRA, LFRMA, BAR), ārstu dermatologu (LDVA) asociācijas biedre, kā arī ārsts sertificētās komisijas FRM biedrs.

Dr. Eriksones princips: Ja pēc 10 gadiem gribat izskatīties kā šodien, rīkojoties tagad, nevis pēc 10 gadiem.
Ar kosmetoloģiju un estētisko medicīnu esmu saistīta kopš 1998.gada. Esmu izgājusi pilnu apmācības kursu Rīgas kosmētikas skolā, pēc tam 2007.gadā – ārsta specializācija Krievijas Universitātes Tautu Draudzības estētiskās medicīnas katedrā.

Regulāri paaugstina savu profesionālo klasifikāciju, piedaloties kursos, semināros un kongresos Latvijā un ārpus robežām (Francijā, Lielbritānijā, Krievijā, Šveicē, Lietuvā), lasot specializēto literatūru un jaunāko informāciju internetā. Vairākkārt piedalījusies kā referente profesionālo asociāciju un starptautisko kongresu sēdēs (SPA conference 2004.gads, Baltic Expo Beauty conference 2010, Intelligent Beauty Congress 2015).

Visus šos gadus nodarbojusies ar pasniedzējas darbu. Rīgas kosmētikas skolā vadīja kursu – Fizikālā medicīna un aparātu metodes kosmetoloģijā (līdz 2001.gadam).
Pēc tam un līdz šim brīdim turpina vadīt teorētiskās un praktiskās kosmētiķu apmācības darbā ar vadošajiem kosmētiskajiem produktiem (šo gadu laikā bijusi Renophase, Valmont, Carita, Decleor, Pierre Fabre, Elemis kosmētikas produktu konsultante).

No 1999.gada esmu praktiski strādājusi estētiskās medicīnas jomā vadošajos centros un medicīniskajos SPA. Pārzina dažādas aparātu metodes (IPL, lāzeri, mikrostrāva, galvaniskā strāva, ultraskaņa, mikrodermabrāzija u.c.).
Daudzus gadus nodarbojas ar ķīmiskajiem pīlingiem, injekciju metodēm (mezoterapija, biorevitalizācija, kontūrplastika – hialuronskābes filleru ievadīšana).
Brīvi runā krievu, latviešu un angļu valodās.
Saviem pacientiem es sastādu individuālās anti-age programmas, ņemot vērā to veselību, dzīves veidu utt., piedāvājot ne tikai intensīvus kursus, bet arī sniedz rekomendācijas par ādas ikdienas kopšanu, racionālu uzturu, pārtikas piedevu izmantošanu, fiziskajām aktivitātēm.