Estētiskās kosmetoloģijas centrs „Art of Beauty” ir viena no vismodernākajām estētiskās medicīnas klīnikām, kas piedāvā pilnu sejas atjaunināšanas un ķermeņa korekcijas procedūru spektru.

Art of Beauty ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Latvijā un Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 0100-01633

Mūsdienu kosmetoloģijas kā medicīnas sastāvdaļas uzdevums ir, pirmkārt, higiēnas procedūru izstrāde matu, sejas un ķermeņa ādas kopšanai, tā nodarbojas ar dažnedažādu cilvēka ārienes trūkumu novēršanas metožu un līdzekļu izstrādi.

Estētiskās kosmetoloģijas medicīnas centrs „Art of Beauty” ir aprīkots ar jaunāko kosmetoloģijas aprīkojumu, kas atbilst visaugstākajiem efektivitātes un kvalitātes standartiem: X-Lite Biopotential – Regeneration – Rejuvenation System (Vācija), Cosmetic System Saphira IPL/ SHR e-motion (Vācija), BodyShape RF (Vācija), Cryo-X RF (Vācija), Oxygen System (Itālija), Soft Pluse Video (Itālija).

Mēs atrodamies slavenā Rīgas vēsturiskajā daļā, tās arhitektūras pērlē, kas ir unikāls jūgendstila paraugs. Tas ir kluss respektabls centrs ar mājīgām kafejnīcām, restorāniem un bodītēm, šeit viss vedina uz izsmalcinātību un skaistumu visās tā izpausmēs. Uz to, kas attiecas uz sejas un ķermeņa skaistuma radīšanu.

Galvenais „Art of Beauty” akcents ir likts uz inovatīvo aparātu kosmetoloģiju, kā arī injekciju kontūrplastiku. Mēs piedāvājam arī plašu sejas un ķermeņa ādas kopšanas klasisko programmu spektru un visdažādāko tās problēmu risināšanu: akne, kuperoze, grumbas, pigmentācija, fotonovecošanās, epilācija, celulīts u.c.

Mūsu Centrā selektīvi atlasīts viss tas labākais un inovatīvais, kas šobrīd atrodams Eiropā sejas un ķermeņa estētiskās pilnveidošanas un atjaunināšanas jomā.

Izstrādāti arī populāri SPA procedūru bloki ar dažādiem ietīšanas un masāžas veidiem – bauda ar atjaunināšanas efektu.

Profesionālie „Art of Beauty” profesionāļi atradīs pareizo optimālo risinājumu jebkurai jūsu problēmai un vajadzībai.

Mūsu komanda