Estētiskās medicīnas klīnika “Art of Beauty” – tā ir daudzprofilu medicīniskā iestāde, kas pielieto visjaunākās un aktuālākās pasaules medicīnas tehnoloģijas estētiskās un pretnovecošanās medicīnas, dermatoloģijas, dietoloģijas, kosmetoloģijas, ginekoloģijas, uroloģijas, fleboloģijas un citos virzienos.

“Art of Beauty” ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Latvijā un Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 0100-01633

Estētiskās medicīnas klīnika “Art of Beauty” – tā ir veselības teritorija, kur katrs pacients saņem individuālo komplekso aprūpi ar vislabākām pasaules medicīnas tehnoloģijām. Pēc konsultācijas pie mūsu ārstiem un Jūsu organisma diagnostikas tiek sastādīts individuāls atveseļojošas un pretnovecošanās terapijas kurss.

Mūsu partneri ir vadošie medicīnas iekārtu, kosmētikas un zāļu izstrādātāji un ražotāji no Šveices, ASV, Dienvidkorejas, Japānas, Itālijas un Nīderlandes. “Art of Beauty” speciālisti ir vairākkārt stažējušies vadošajās Eiropas klīnikās un pētniecības centros.

Galvenais uzsvars “Art of Beauty” tiek likts uz inovatīvām aparātu un injekciju metodēm, šūnu tehnoloģijām, injekciju kontūrplastiku, kā arī diagnostiskām programmām un ģenētiskām analīzēm.

Mēs piedāvājam arī plašu sejas un ķermeņa ādas kopšanas klasisko programmu spektru un visdažādāko tās problēmu risināšanu: akne, kuperoze, grumbas, pigmentācija, fotonovecošanās, epilācija, celulīts u.c.

Izstrādāti arī populāri SPA procedūru bloki ar dažādiem ietīšanas un masāžas veidiem – bauda ar atjaunināšanas efektu.

Mēs atrodamies slavenā Rīgas vēsturiskajā daļā, tās arhitektūras pērlē, kas ir unikāls jūgendstila paraugs. Tas ir kluss respektabls centrs ar mājīgām kafejnīcām, restorāniem un bodītēm, šeit viss vedina uz izsmalcinātību un skaistumu visās tā izpausmēs. Uz to, kas attiecas uz sejas un ķermeņa skaistuma radīšanu.

Mūsu mērķis – efektīva sejas un ķermeņa atjaunošana bez ķirurģijas, ar Jūsu individualitātes saglabāšanu un veselības stāvokļa uzlabošanu.

Mēs mīlam un vērtējam katru pacientu, un viņi mums atbild ar to pašu.

Mūsu komanda