Komplekso programmu Art of Beauty rezultātā ādā atjaunojas laba mikrocirkulācija, izlīdzinās reljefs un paaugstinās tonuss, kā arī uzlabojas ķermeņa kontūras.


Korekcijas metodes:

Unikālā BodyShape RF sistēma – jaunums nesāpīgās neķirurģiskās tauku nogulšņu likvidēšanas metožu jomā, celulīta ārstēšanā, figūras korekcijā, ķermeņa ādas atjaunināšanā un liftingā.

Vienlaicīga RF – enerģijas, vakuuma, infrasarkanās gaismas, rotācijas (automātiska aplikatora griešanās) iedarbība ļauj iedarboties uz tauku nogulšņu zonām, aktivizējot visu ādas slāņu un zemādas taukšūnu vielmaiņas procesus.

Pateicoties kompleksajai iedarbībai, Body Shape darba rezultātā notiek svarīgi procesi, kas rada ārkārtīgi labu efektu zemādas taukšūnu un dermas līmenī:

 • uzlabojas asins mikrocirkulācija, uztura uzņemšanas, vielmaiņas procesi;
 • lipolīzes stimulācija, hipertrofēto taukšūnu atjaunošanās;
 • jaunā kolagēna sintēze;
 • fibroblastu stimulācija;
 • tūlītējs liftings, turgora uzlabošanās, striju garuma un dziļuma samazināšanās.

Kripolīzes un RF tehnoloģijas sistēmas apvienošana padara Cryo-X RF aparātu par unikālu sistēmu pasaules inovatīvo izstrāžu vidū. Aparāts Cryo-X RF izmanto jaunāko tehnoloģiju, kas apvieno iespēju kontrolēti izmantot zemās temperatūras, kā arī radiofrekvenču strāvu RF ar mērķi iedarboties uz tauku nogulsnēm.

Kriolipolīzes princips ir selektīva un stingri kontrolēta taukšūnu atdzesēšana, kas stimulē to apoptozi un noved pie pakāpeniskas zemādas tauku apjoma samazināšanās. Radiofrekvenču strāva RF rada siltuma efektu, pastiprinot starpšūnu difūziju sildīšanas ceļā, kas veicina enerģijas rezervju metabolisma palielināšanos (lipolīze).

Šī aparāta pielietošanas joma ir plašāka kā sistēmām, kuras izmanto tikai kriotehnoloģiju.

Aparāts Сryo-X RF piedāvā jaunu lieko tauku nogulšņu neinvazīvas likvidēšanas medicīnisku risinājumu noteiktās ķermeņa daļās un celulīta likvidēšanu ar lokalizētas un stingri kontrolētas apstrādājamās zonas atdzesēšanas metodi.

Cryo-X RF aparāta iespējas:

 • figūras modelēšana, notievēšana;
 • tauku likvidēšana zonās ar lielu tauku nogulšņu daudzumu;
 • celulīta likvidēšana;
 • vielmaiņas aktivizēšana;
 • toksīnu izvadīšana no organisma;
 • ādas ārējā izskata uzlabošana.

Vidējo ādas slāni sauc par mezodermu, tāpēc metode, ar kuru šajā slānī injicējot ievada derīgas vielas, ieguvusi nosaukumu “mezoterapija”.

Novecojot ādas turgors un elastība samazinās un apmaiņas procesi palēninās, tādēļ uz ķermeņa parādās tauku krokas, palielinās ķermeņa apjoms uz parādās celulīts.

Mezoterapija novājēšanai un citu problēmu risināšanai ir daudzas mezokokteiļa injekcijas, kas sastāv no individuāli piemeklētiem komponentiem. Injekcijas tiek veiktas ādas slānī, 1,5-3,9 mm dziļumā.

Lokāla terapija izraisa ātru efektu, kas rodas šūnu reģenerācijas un zemādas tauku rezervju iznīcināšanas dēļ.

Indikācijas

 • Mezoterapija novājēšanai. Figūras apjoma uzturēšana, tauku kroku likvidēšana, liekā svara parādīšanās profilakse. Mezoterapija novājēšanai tiek izmantota tajās vietās, kur tauku nogulšņu likvidēšana ir sevišķi grūta – augšstilbu iekšpuse, gūžu apakšdaļa, ceļgali, kā arī jostasvieta un `galifē` zona.
 • Mezoterapija celulīta ārstēšanai. Celulīta likvidēšana problēmzonās. Mezoterapija celulīta ārstēšanai ir efektīva metode, jo mezokokteiļa ievadīšana uzlabo apmaiņas procesus. Celulīta iemesls, kā zināms, nav tikai lieka ūdens aizturēšana, bet arī traucēti apmaiņas procesi starp taukaudiem un ādas šūnām. Tāpēc šāda veida procedūra var ne tikai likvidēt neieredzēto “apelsīna ādu”, bet arī nostiept un padarīt to elastīgāku un tvirtāku.

Method Cholley (Šveice) – profesionāla augstākās kvalitātes Šveices fitokosmētika

Pretcelulīta ietīšanā tiek izmantota Cellipex, Methode Cholley ķermeņa līnija, kas paredzēta ķermeņa apjoma samazināšanai, novājēšanai un celulīta ārstēšanai. Cellipex, Methode Cholley līnijas preparātu pamatsastāvdaļa ir dziļā okeāna aļģes, augstas koncentrācijas augu lipolītiķi un īpašs vitamīnu un minerālvielu komplekss.

Šīs sērijas preparāti ļauj efektīvi cīnīties ar problēmām, likvidējot to rašanās iemeslus, kā arī stimulē limfas atteci, izvada lieko šķidrumu, sadedzina taukus, uzlabo mikrocirkulāciju.

Regulāra Cellipex izmantošana palīdzēs atbrīvoties no liekā svara, likvidēs „apelsīna miziņas” efektu uz ādas problēmzonās, kā arī nodrošinās jūsu ādas mitrināšanu, stiprināšanu un aizsardzību pret priekšlaicīgu novecošanos.

Celulīts ir zemādas taukaudu struktūras izmaiņas vēdera, gūžu un gurnu rajonā sievietēm. Celulīts izraisa daļēju taukaudu fibrozi. Parasti celulīta parādīšanās saistīta ar vecumu. Celulīts tiek uzskatīts pārsvarā par kosmētisku un psiholoģisku problēmu.

Pretcelulīta masāža profilaksei uzlabo ādas ārējo struktūru, samazina zemādas tauku nogulšņu veidošanos, stiprina imunitāti un uzlabo starpšūnu vielmaiņu.

Parasti pretcelulīta masāžas kurss mūsu klīnikā tiek veikts tikai pēc noteiktas sagatavošanas – limfostāzes likvidēšanas, kā arī dažām limfodrenāžas procedūrām ar Lympha Press Plus aparātu (Izraēla). Tādējādi tiek pastiprināta mikrocirkulācija problēmzonās un tiek panākta adekvāta limfas attece no perifērijas uz centru.

Lympha Press Plus (Izraēla) – medicīniskais aprīkojums, kas ir paredzēts secīgai kompresijas terapijai, ar 12 kameru gradientu.

Presoterapija jeb limfodrenāžas masāža ar Lympha Press Plus aparātu tiek izmantota, lai atbrīvotos no liekā svara un celulīta, vienlaikus izvadot no organisma traucējošos produktus, lieko šķidrumu, toksīnus, indes un taukaudu sadalīšanās produktus.

Presoterapijas procedūras būtība  – saspiestais gaiss, kas tiek padots pa speciālām uzmavām, iedarbojas uz limfātisko sistēmu, kas veicina liekā šķidruma izvadīšanu no cilvēka organisma. Rezultātā aktivizējas apmaiņas procesi taukšūnās un ādas šūnās, uzlabojot venozo asinsriti, tādējādi atjaunojot tīru iekšējo šūnu un starpšūnu šķidrumu.  Tiek tonizētas asinsvadu sieniņas un pazūd tūska. Presoterapijas procedūra ir nesāpīga.