„Es neatzīstu kompromisus un mazefektīvus pasākumus, kad runa iet par jaunības, skaistuma un ādas veselības saglabāšanu. Tikai augstas aktīvo komponentu koncentrācijas, jaudīgi antioksidanti un agresīvas piegādes sistēmas var saglabāt ādas šūnu aktivitāti pienācīgajā līmenī, kas nozīmē – saglabāt veselību un skaistumu. Savos produktos es izmantoju visu retinola spēku, ko radījis ZO®Skin Health, Inc.» (Ārsts – dermatologs un zinātnieks, medicīnas doktors Zeins Obadži).

Zīmolu ZO®Skin Heаlth dibināja pasaulē slavenais amerikāņu ārsts – dermatologs, zinātnieks un medicīnas doktors Zeins Obadži 2010.gadā.
Markas izveides priekšnosacījums bija doktora Obadži ilgais darbs Obagi Ādas institūtā un Plastiskās un lāzerķirurģijas centrā Beverlihilsā. Markas dibinātājs ir Amerikas dermatologu kolēģijas un Amerikas dermatologu akadēmijas biedrs.

Vairāk kā 35 gadus Zeins Obadži veltīja ādas izpētei, tās kopšanas pamatprincipu izstrādei un ideāla līdzekļu kompleksa radīšanai, kas nodrošina ādas ārstēšanu, ikdienas aktīvu kopšanu, kā arī specifisku aizsardzību.
Unikālā un efektīvā daktera Obadži pieeja – iedarboties tieši uz ādu šūnu līmenī, aktivizējot, stimulējot un pastiprinot tās funkcijas.

Viņa jaunības noslēpums:

„Man bieži jautā: kāpēc mūsu līdzekļi ir tik efektīvi? Es strādāju par dermatologu un nodarbojos ar zinātniekiem pētījumiem jau 35 gadus. Jau kopš mūsu uzņēmuma „ZO Ādas Veselība/ZO®Skin Health” izveides pirmsākumiem mēs neuzskatām, ka āda ir siena, kuru jūs varat aizšpaktelēt un nokrāsot tā, kā jums patīk. Āda ir dzīvs orgāns, kur katrai šūnai un slānim ir sava funkcija. Ja to ņem vērā kopš paša sākuma, veltī pienācīgo uzmanību nevis saslimšanām, bet profilaksei, ja ādu kopj pareizi – tā vienmēr būs veselīga, jauna un ideāli izskatīsies”. (Medicīnas doktors Zeins Obadži).

„Atcerieties ļoti svarīgu vārdu – „stabilizācija”, mūs aicina Zeins Obadži. Pateicoties stabilizācijas koncepcijai, mūsu līdzekļi ikdienas kopšanai ir piemēroti jebkura vecuma cilvēkiem, ar jebkuru ādas tipu, vīriešiem un sievietēm. Ja āda ir taukaina vai sausa – mēs padarīsim to normālu, ja jutīga – noņemsim jutīgumu. Turklāt katrs cilvēks, kurš ienāk šajā veselas ādas lokā, var palikt tajā uz visiem laikiem”.

Viņa ādas kopšanas sistēmā šim jēdzienam patiešām ir vadošā nozīme, un tas tiek pretstatīts tam, ko pieņemts dēvēt par korekciju. Korekcijas laikā ādai tiek uztiepta mākslīgā regulācija „dopinga” veidā no aktīvām vielām. Stabilizācijas uzdevums ir panākt tā, lai āda atkal varētu pati sevi atjaunot, aizsargāt, mitrināt. Būtībā, tas ļauj ne tikai novērst novecošanos, bet tikt galā pat ar visizteiktākajām tās izpausmēm: elastīguma zudumiem, grumbiņām un pigmentācijas plankumiem.

Zeins Onadži liek vienlīdzības zīmi starp veselību un jaunību. Veselīgai ādai ir jābūt gludai, tvirtai, elastīgai (tā nedrīkst nokarāties), mitrinātai, tai ir jābūt vienmērīgā krāsā, tā nedrīkst sāpēt un ciest no paaugstināta jutīguma. Tas viss mums ir garantēts, ja šūnas strādā pareizi.

Doktora Zeina Obadži piedāvātais ādas problēmu risinājums

Kompānija ZO® Skin Health ir izstrādājusi divas absolūti unikālas aktīvā retinola piegādes sistēmas (A vitamīns), kas nodrošina aktīvā komponenta maksimālu iekļūšanu ādā un efektīvu ādas hromo un fotonovecošanās pazīmju korekciju. Ir klīniski pierādīts, ka tikai augstas retinola koncentrācijas nodrošina redzamu anti-age efektu.

Visi ZO® Skin Health preparāti palīdz ādas šūnām pašām izstrādāt kolagēnu, elastīnu, hialuronskābi un citas „jaunības vielas”, nevis piegādā tās no ārienes, atstājot uz virsmas. Rezultātā ādai tiek atgrieza spēja pašai sevi atjaunot, aizsargāt un mitrināt. Vesela un spēcīga āda pati aptur vecuma izmaiņas, saglabājot jaunību un skaistumu. Bet lai liktu ādai „pamosties”, preparātiem ir jāstrādā šūnu iekšienē, nevis no ārpuses.
Šīs idejas realizācijai tika radīta formula uz A vitamīna bāzes, kurā izdevās panākt retinola stabilizāciju. Visi preparāti ir iekapsulēti, un tikai, kad preparāts atrodas šūnas iekšienē, notiek retinola izplūde. Novērst ādas kairinājumu un iekaisuma reakcijas palīdz retinola apvienojums ar antioksidantiem. Doktora Obadži pētījumi parādīja, ka nepietiek ar viena antioksidanta izmantošanu. C vitamīns viens pats, piemēram, bieži izraisa kairinājumu, bet E vitamīns ir spējīgs nomākt šūnu funkciju. Tāpēc drošs un efektīvs ir retinola apvienojums ar vairākiem antioksidantu veidiem.

Visas šīs inovatīvās izstrādes ir ZO® Skin Health Vienotās sistēmas pamatā, kas ir unikāls resurss, kurš ļauj apvienot ādas kopšanas terapeitiskās un estētiskās metodes un radīt kompleksus ādas problēmu risinājumus, ņemot vērā individuālās īpatnības.

brightenex-reklama-zo-obagi

ZO®Skin Health sistēma tiek piedāvāta divos virzienos:

 • ZO Skin Health – kosmētiskais
 • ZO Medical – medicīniski–ārstnieciskais

Produkcija ir sertificēta ASV Pārtikas produktu un ārstniecības preparātu kontroles pārvaldē (FDA).
Tās ražošana atbilst laboratorijas „Pienācīga ražošanas organizēšanas prakse”(GMA) standartiem, kas nozīmē pilnu ekoloģisko drošību.

ZO Skin Heаlth ir jauns virziens ādas kopšanas jomā, kur galvenais akcents tiek likts uz nepieciešamību atjaunot pašas ādas potenciālu, uzlabot tās barjerfunkciju, paaugstināt imunitāti un samazināt jutīgumu, kas ir terapeitisko līdzekļu izstrādes pamats.

Visi ZO Skin Heаlth preparāti palīdz ādas šūnām pašām izstrādāt kolagēnu, elastīnu, hialuronskābi un citas „jaunības vielas”, nevis piegādā tās no ārienes, atstājot uz virsmas. Rezultātā ādai tiek atgriezta spēja pašai sevi atjaunot, aizsargāt un mitrināt.
Vesela un spēcīga āda pati aptur vecuma izmaiņas, saglabājot jaunību un skaistumu. Bet lai liktu ādai „pamosties”, preparātiem ir jāstrādā šūnu iekšienē, nevis no ārpuses.

ZO Medical – tiek ir augsti koncentrēti līdzekļi, kuriem nav analogu, dažādu ādas stāvokļu efektīvai terapijai šūnu līmenī.

zo-skin-health

Šīs līnijas aktīvo sastāvdaļu vidū ir:

 • mikroiekapsulēts retinols
 • cilmes šūnu komponentu inovatīvie kompleksi savienojumā ar antioksidantiem
 • melanīna sintēzes inhibēšanas daudzlīmeņu sistēmas
 • proteīni
 • peptīdi
 • pretiekaisuma, mitrinošie un nomierinošie aģenti

Mikroiekapsulētais augstas koncentrācijas retinols un jaudīgs terapeitisko ingredientu komplekss kompleksā ar unikālām daudzfunkcionālām piegādes sistēmām nodrošina plaša spektra dermatoloģisko problēmu risināšanu:

 • Pigmentācijas traucējumi
 • Pārmērīga ādas tauku izdalīšanās
 • Ādas bojājumi, kurus izraisījis UV starojums
 • Pilosebocitārā kompleksa funkciju traucējumi
 • Citas saslimšanas, kurām raksturīgi ādas iekaisum

Problēmu spektrs, kuras efektīvi atrisina ZO®Skin Health kosmētika:

 • Novecošanās;
 • Pigmentācijas plankumi;
 • Problemātiska āda, akne;
 • Taukaina, poraina āda;
 • Postakne rētas, raupja āda;
 • Fotobojājumi, fotonovecošanās;
 • Hromonovecošanās, novecošanās profilakse;
 • Rozācija.

Kosmētisko līdzekļu tirdzniecība

Cenas

ZO® Skin Health by Zein Obagi (ASV)

ZO by ZEIN OBAGI pīlings
60 min.
100.00 €

Kompleksas programmas sejas kopšanā ar ZO by ZEIN OBAGI (ASV)

ZO by ZEIN OBAGI PĪLINGS + Presoterapija
80 min.
130.00 €
ZO by ZEIN OBAGI PĪLINGS + X-Lite Acis + Presoterapija
100 min.
210.00 €
ZO by ZEIN OBAGI PĪLINGS + Mezoterapija
100 min.
140.00 €
ZO by ZEIN OBAGI PĪLINGS + Mezoterapija + Presoterapija
100 min.
170.00 €

Pieteikties procedūraiZO® Skin Health by Zein Obagi (ASV) – sejas kopšanas procedūras, kas sevī ietver terapeitiskās un estētiskās metodes